Home icon
» Відгуки слухачів

Відгуки слухачів підготовчих курсів Інституту доуніверситетської підготовки


Навчання в НАУ як пріоритет

    У наш час дуже важливо здобути вищу освіту, працювати в своє задоволення і отримувати достойну заробітну плату. Проте, щоб цього досягти, потрібно пройти якісну підготовку до ЗНО та систематизувати свої знання. Саме для цього я і обрав НАУ як пріоритетний вищий навчальний заклад. Курси НАУ – одні із найкращих у м. Києві. Досвідчені викладачі, які нас навчали, вкладали у нас частинку своєї душі. Тут ми не тільки повторили шкільний матеріал, але й поглибили свої знання, дізналися про щось нове та цікаве. У класах завжди панувала хороша атмосфера та гарний настрій. Саме тому, я раджу НАУ як один із найкращих закладів не тільки у м. Києві, але й в Україні!

Барановський Артем.

НАУ – моє майбутнє

    Як відомо, курси в НАУ є одними з найперспективніших у м. Києві з огляду на гарну підготовку абітурієнтів. Я дізнався про них невипадково, а через уже студентів університету. Сюди мене привабив рейтинг вступників – випускників підготовчих курсів. Важливим є і той факт, що навчанням опікується спеціально для цього створена кафедра базових і спеціальних дисциплін, та і місць державного замовлення має університет багато. Сьогодні це велика розкіш!

    На курсах є і зручний час для відвідування, і досвідчені викладачі, і досить велика кількість практичних годин, і маленькі групи (по кількості слухачів) – це все, безумовно, вплинуло на якість моєї підготовки.

    Викладачі – справжні професіонали, які турбувалися за те, щоб кожна дитина зрозуміла матеріал, чого не розуміла раніше і чого не знала. Я задоволений, що вибрав саме підготовчі курси саме в Національному авіаційному університеті, тому раджу їх Вам.

    І звичайно, я залишився дуже задоволений результатами сертифікатів ЗНО. І в подальшому я планую пов’язати свою долу тільки з НАУ.

Барановський Максим

Зустрінемось в НАУ

    Невдовзі закінчиться навчальний рік і кожен випускник має визначитись з вибором майбутньої професії та обрати виш для подальшого навчання. Адже це неабияк важливо!

     Я буду подавати документи до декількох вузів, але для мене навчання в НАУ є пріоритетним, тому що я вважаю його одним з найкращих вузів України, з великою кількістю спеціальностей, багатою історією та традиціями, прекрасними та досвідченими викладачами, з якими мені вперше пощастило познайомитись на підготовчих курсах. Це прекрасні люди, для яких мета не тільки відпрацювати свої робочі години, але й якісно нас підготувати до вступу до ВНЗ, повноцінно донести до нас важливу інформацію, відкрити для нас нові знання, закріпити та повторити шкільний матеріал, навчити багато працювати самостійно. Хоча, звісно, наші результати залежать, перш за все, тільки від нас самих.

    Тож, я буду сумлінно навчатись, щоб успішно закінчити школу та вступити до обраного мною університету та гідно почати нове студентське життя.

     І я впевнена, що ми зовсім скоро зустрінемося в НАУ!

Волошина Тетяна

Моя мета – навчання в НАУ!

    Для мене дуже важливо здобути вищу освіту, щоб мати гідну роботі, знайти себе та вчасно реалізувати у суспільстві. Але, нажаль, не завжди гідна робота є високооплачуваною, але мати вищу освіту, мабуть, для кожної людини сьогодні є престижним.

    Я вже навчаюся в одинадцятому класі і я маю мету – вступати до престижного вищого навчального закладу України. З самого раннього дитинства мене приваблював літак біля НАУ, коли я проїжджала біля нього, то постійно зупинялася, з метою зробити фото. Уже зовсім згодом, у дев’ятому класі моєю мрією стало вступити до цього університету, а в одинадцятому – я дізналась про підготовчі курси і дуже зраділа. Адже я зможу тепер тут бувати і не тільки біля літака, а й поруч зі студентами, завітати до аудиторій та лабораторій. Я досконало переглянула сайт університету, ознайомилася з переліком спеціальності та правила прийому до НАУ, і мені все дуже припало до душі.

     А згодом я записалася і на підготовчі курси, адже іншого ефективного шляху підготовки до ЗНО я не вбачала. І я звичайно не помилилася, витрачений час та кошти себе виправдали. Курсами я і мої друзі залишилися цілком задоволені. А далі все попереду: ЗНО, шкільний атестат, рейтинг вступника…

     Але моя мрія і мета незмінні – це НАУ.

Гічко Ярослава  

Коли збуваються мрії

    У випускному класі підлітки зустрічаються з такими проблемами, як підготовка до ЗНО та вступ до ВНЗ. І я, не став винятком. За цей рік було все: і порати батьків, друзів, знайомих, вчителів… Але найголовніше – не боятися цієї проблеми, а одразу розставити правильні пріоритети і впевнено крокувати до своєї заповітної мрії – стати студентом університету з багаторічною славетною історією. Саме тому, я пішов навчатися на підготовчі курси до НАУ.

    Не завжди мені хотілося вставати рано вранці в суботу, а інколи ще й в неділю; не завжди вабили великі об’єми завдань; навчання в канікули; виконання вправ з додаткових підручників. Але чого не зробиш заради своєї давньої мрії! І я працював, не пропускав занять, відвідував консультації викладачів університету, прислухався до їхніх порад, виконував завдання ЗНО попередніх років, здавав вчасно контрольні роботи.

    Але для мене курси це не тільки навчання, але й зустріч і знайомство з новими цікавими людьми-викладачами, лекції яких я відвідував із великим задоволенням. З першого дня мене вразив їх професіоналізм, доброзичливість, велика культура, бажання нам допомогти, Тут я знайшов нових друзів-однолітків, з якими проводив цікаво дозвілля на різноманітних заходах в університеті.

    Тож не бійтеся завчасно змінити шкільне середовище і прийти до вишу, тут Ви не тільки отримаєте гарну підготовку до ЗНО, але й остаточно переконаєтеся у правильному професійному виборі. Наполегливо працюйте, та не бійтеся просити сторонньої допомоги і ваша мрія обов’язково здійсниться – ви станете студентом найкращого вишу держави! А для мене – це звісно НАУ, бо ми тепер разом і надовго!

Дубінін Максим

Саме НАУ…

      Кожного року до лав Національного авіаційного університету приєднуються сотні абітурієнтів, які в майбутньому стають професійними фахівцями своєї справи. Крок у виборі майбутнього шляху новачкам університету допомагають зробити батьки, родичі, друзі, знайомі і, звичайно ж, вчителі. Однак вирішальний вибір стає саме за нами – випускником.

    Саме через величезну кількість спеціальностей та професіональний викладацький колектив, випускники шкіл обирають НАУ. Ніщо не обходиться без труднощів, вступ до вищих навчальних закладів – не вийняток. Через зміну соціального інституту у багатьох абітурієнтів виникають проблеми, та компетентні й доброзичливі викладачі завжди допоможуть юному студенту. Викладачі зосереджують увагу на поясненні роботи з науково-навчальною літературою, порадах щодо правильного і швидкого конспектування, організацію самостійної роботи перед заняттями.

     Згідно змінам у законі «Про вищу освіту» у 2016 році, документи для реєстрації для навчання у виші подаються в електронному вигляді.

    Університет привертає увагу не тільки високим статусом, багатолітнім буттям, досвідченими викладачами, студентським самоврядуванням, а й спеціальною уніформою, яку в певні дні повинні одягати студенти. Це така собі особлива риса, що виділяє їх від інших київських студентів. Особливістю Національного авіаційного університету також є Центр культури та мистецтв, де проходять різноманітні заходи: вечірки, концерти, вистави, дискотеки, презентації і багато інших. НАУ сприяє не тільки у здобутті належного рівня освіти, а й дає змогу проявити студента з різних боків й допомагає розвинути природній талант того чи іншого вихованця університету. Наприклад, усі бажаючі студенти НАУ можуть взяти участь у клубі веселих та кмітливих, де продемонструють свої комічні навички. У якій-небудь виставі можна показати всім свої акторські здібності, а у футбольному клубі університету проявити свій спортивний талант.

     Отже, Національний авіаційний університет має свої беззаперечні переваги, якими користуються усі його студенти. Здобувати вищу освіту в НАУ – це дуже цікаво і престижно, бо на кожному кроці студентського життя вас чекає щось неповторне й веселе, а усі труднощі допомагає подолати його дружній колектив!

     Тож, до зустрічі в НАУ!

Касьян Юрій

Моя мрія стати журналістом є реальною в НАУ

     У житті кожної молодої людини настає момент, коли потрібно зробити перший крок у доросле життя. Цим кроком є вибір майбутньої професії. Для мене це також не є винятком. Хочу років за двадцять сказати: «Я не помилилася у своєму виборі». Тому, щоб не схибити, вже зараз думаю про своє майбутнє. Для кожної молодої людини це своєрідне випробування на дорозі, що веде кожного з нас у професійне життя. Адже обрати свою професію – це визначити свою долю, тому до цього необхідно поставитися цілком відповідально.

    Обираючи професію, я не відмовлялася від своїх мрій, захоплень, бажань, які супроводжували мене із самого дитинства. Я думала лише про те, до чого лежить моє серце, де і ким я себе бачу у цьому житті. На щастя, моя родина завжди підтримувала мене. Тому я здійснила, мабуть, найвідповідальніший крок до вибору майбутньої професії.

    Я не люблю сидіти на місці, натомість люблю подорожі, спорт… Моя майбутня професія має приносити мені задоволення, і тому я вирішила стати журналістом. Робота журналіста – це постійний ритм, нові знайомства, захоплюючі та екстримальні пригоди.

    Остаточно визначившись з майбутнім покликанням я, як і кожен сучасний абітурієнт, розпочала пошуки вишу в якому хотіла б здобути вищу освіту. Обираючи вищий навчальний заклад я, звичайно, орієнтувалася на його співпрацю з закордонними партнерами, цікавилася інформацією про сам заклад, умовами навчання в ньому. З-поміж багатьох вузів України до душі мені припав саме Національний авіаційний університет. Мені подобаються його перспективи: міжнародна освітня співпраця, підготовка професійних кадрів, можливість отримати другу вищу освіту, що відповідає європейському освітньому простору.

     Сьогодні НАУ – один з найкращих вищих авіаційних навчальних закладів не лише України, а й світу, де успішно розвивається і журналістика. Хоча минуло лише десять років з того часу, як була заснована кафедра журналістики, проте сотні випускників кафедри множать її славу в провідних медіа держави. Та шлях до цієї мети виявився тернистим. Незвичайно було навіть чути про підготовку журналістики у авіаційному університеті. Але експеримент завдяки справжнім ентузіастам та професіоналам був успішно реалізований. Зараз десятки викладачів, професорів вдосконалюють систему викладання. Кафедра журналістики НАУ дає реальний шанс стати затребуваним на українському ринку праці. Також Національний авіаційний університет готує фахівців як інженерного профілю, так і юристів, перекладачів, екологів тощо.

    Впевнена, що девіз НАУ повністю відповідає ритму сучасного життя, тож – «Vivere! Vencere! Creare! – Жити! Творити! Перемагати!» стане моїм девізом на все життя.

Кибукевич Діана

Хочу навчатися тільки в НАУ…

     У нашому суспільстві для багатьох молодих людей дуже важливо здобути якісну вищу освіту. Адже, щоб професійно зростати, зробити кар’єру потрібно мати не тільки диплом, а бути компетентним у певній галузі та володіти знання та вміннями на високому професійному рівні.

     Кожна молода людина зазвичай віддасть перевагу сьогодні саме високооплачуваній роботі, щоб у майбутньому фінансово забезпечити свою родину. І я не є винятком.

    З шкільних років я мріяла навчатися у такому навчальному закладі як Національний авіаційний університет. Мене вабила і його велич, і багаторічна історія, і успіхи науковців, і досягнення студентів, і розмаїття спеціальностей.

    Саме тому, я обрала НАУ і хочу здобувати в ньому вищу освіту, щоб моя мрія стати успішною здійснилася. Задля цього я записалася на підготовчі курси Інституту до університетської підготовки. Адже я понад усе прагну поступити до НАУ.

    Мені дуже подобається як викладачі кафедри на підготовчих курсах викладають предмети: це і цікаво, і доступно, і системно. Не бракує їх і людяності, поваги до слухачів, толерантності, культури мовлення. Вона, напевно, закохані у свою професію…

    Ці курси мені дуже допомогли підготуватися до державної підсумкової атестації у школі і, звісно ж, до ЗНО. Я впевнена, що саме завдяки навчанню на курсах я успішно складу ЗНО і вступлю до омріяного НАУ.

    Я не прощаюся з тобою мій НАУ, а кажу тобі до скорої зустрічі… Адже ти для мене найкращий!

Копаниця Вікторія 

Шлях до НАУ через ІДП

    Поступити на підготовчі курси в НАУ я вирішив сам, цілком свідомо, маючи наміри якісно повторити шкільну програму, закріпити матеріал, систематизувати свої знання, які так необхідні мені для гарного атестата, успішної здачі загальнодержавного ЗНО та рейтингових сертифікатів. Якими вони будуть? Час покаже…

    На мою думку, курси Інституту доуніверситетської підготовки відповідають високим критеріям щодо організації навчального процесу та підготовки до ЗНО. Щиро дякую вам курси, а особливо викладачам-професіоналам.

    По-перше, тепер я зможу вступити до вузу моєї мрії і це, без сумніву, буде мій НАУ. Четвертий рівень акредитації визначає його високий статус та надає студентам можливість здобути диплом магістра.

    По-друге, в НАУ дуже різноманітні освітні, наукові програми і проектів для студентів, у тому числі й міжнародні. Це дуже важливо, адже тепер є можливість їх вибору. Окрім того, я планую здобути і другу вищу освіту, що сприятиме перспективам працевлаштуванню у майбутньому.

    Тож до скорої зустрічі мій НАУ!

Кузьмін Данііл

Мрію навчатися в НАУ!

    У наш час дуже важливо мати вищу освіту, бо без неї важко знайти хорошу роботу. Відвідавши багато вищих навчальних закладів, я впевнився, що якщо я виберу НАУ, то я не помилюся. Але перед вступом я вирішив підготовити свої знання, пішовши на підготовчі курси НАУ. Мені дуже сподобалося навчатися на курсах, бо вчителі мають високий професіоналізм у навчанні дітей. Також в аудиторіях завжди панує злагода, що також є не мало важливим.

    Отже, я вирішив що саме в НАУ я зможу повністю використати свої знання та вміння і знайду добру роботу яка буде мені подобатися.

 Соколовський Дмитро

Незабаром зустрінемося в НАУ…

    Національний авіаційний університет (НАУ) – вищий навчальний заклад з високоякісним рівнем освіти і включає в себе цілий комплекс сучасних навчально-наукових інститутів, і всі вони сприяють підготовці висококваліфікованих спеціалістів. Адже студенти НАУ отримують не тільки якісний базовий рівень знань, а й безцінний досвід, проходячи практики в найрізноманітніших організаціях, як вітчизняних, так і закордонних. Навчально-наукові підрозділи університету заохочують до плідної та старанної праці, що в майбутньому забезпечить успіх та престиж.

    Але хочу висловити свою думку. Адже перед вступом до вищого навчального закладу, кожний випускник-старшокласник задає собі таке питанням, як: «Який саме обрати ВНЗ?». Сьогодні моя мета успішно скласти іспити і стати студенткою Начально-наукового інституту Міжнародних відносин. Утім кожен абітурієнт має змогу обрати для себе свою мрію, адже НАУ – необмежена кількість можливостей і величезний вибір інститутів, що значно полегшує майбутнім студентам їх новий шлях, у нове доросле життя.

    Інститут, який обираю, був створений в 2005 році і включає в себе шість кафедр: міжнародних економічних відносин і бізнесу; іноземних мов; міжнародної інформації; країнознавства і туризму; журналістики; міжнародного права.

   Отже, мій вибір це – НАУ, тому що бачу своє майбутнє успішним. Національний авіаційний університет – це якісно здобута освіта, великий вибір міжнародних наукових програм, освітніх проектів та програм, можливість вдалого працевлаштування в майбутньому, творчий підхід викладачів до викладання дисциплін, нова сторінка у моєму житті, поглиблене вивчення іноземних мов, сучасне обладнання лабораторій, веселе, але в той же час корисне використання такого безцінного ресурсу як особистий час-дозвілля студентів.

    Я зробила все можливе, щоб навчатися саме тут: готувалася до вступу на підготовчих курсах, багато часу витрачала на самостійну роботу, дослухалася порад вчителів і викладачів, вивчала правила вступу. А тепер попереду залишився лише один крок, один зовсім маленький крок – вступні іспити і ми обов’язково зустрінемося усі знову в НАУ.

Талалай Анастасія

Маю мрію лише одну, коли я в НАУ форму одягну

    Кожна людина живе і дихає власними мріями, бажаючи великих ідей. І ось, навчаючись тут, на підготовчих курсах в НАУ та отримуючи чергову порцію «обгризеного граніту науки» я знову думаю, як і коли я стану студентом Національного авіаційного університету. Уявляю собі, затамувавши подих, коли я буду йти з широкою усмішкою коридорами моєї мрії – НАУ!

    Кожного разу не можу відвести свого погляду над летючим залізним монстром Антонова.

    Буде день… Я вірю… З веселим настроєм мені зателефонують і скажуть: «Ви зараховані до НАУ. Вітаємо». Саме цього дня я одягну білу сорочку і відверто з гордістю заявлю: «Я – студент Національного авіаційного університету!».

Шаповалов Роман