Home icon
» » Новий навчальний рік на підготовчих курсах розпочато


Новий навчальний рік на підготовчих курсах розпочато

У зв’язку із початком 2013-2014 навчального року на підготовчих курсах, 5 жовтня 2013 року в Інституті доуніверситетської підготовки було проведено традиційну зустріч слухачів курсів та їх батьків з адміністрацією. Цього року захід відвідали понад 400 абітурієнтів та їх батьків.
Директор інституту Н.Муранова розповіла про особливості та переваги навчання на підготовчих курсах, проходження підсумкової атестації, за результатами якої слухачам додається до 20 балів до загального рейтингу; представила адміністративно-допоміжний та професорсько-викладацький склад кафедри базових і спеціальних дисциплін, що забезпечує навчальний процес. Заступник директора С.Романова запросила слухачів до вивчення дисципліни «Вступ до професії», що допомагає абітурієнтам зробити правильний професійний вибір. Також увазі абітурієнтів та їх батьків було запропоновано презентацію одного із провідних навчальних структурних підрозділів університету – Інституту аеронавігації, яий представив доктор технічних наук, професор Валерій Чепіженко.
Присутні також мали чудову нагоду ознайомитися із діяльністю Національного авіаційного університету – його структурою та історією; особливостями обчислення конкурсного бала при зарахуванні; дозвіллям та охороною здоров’я студентів; викладацьким складом; англомовним проектом; напрямами та спеціальностями, за якими проводиться підготовка фахівців; інформаційно-рекламними матеріалами структурних навчальних підрозділів, переглянути фільм «Освіта, що випереджає час».


dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 570 | Роздрукувати |