» » Профорієнтаційна робота триває

Профорієнтаційна робота триває

З 2 по 7 жовтня 2014 року співробітниками Інституту доуніверситетської підготовки було проведено ряд профорієнтаційних зустрічей «Твій вибір – твоє майбутнє» із учнями 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Оболонського району м. Києва: СЗШ № 8, СЗШ №9, СШ №16, СЗШ №18, СЗШ №29, СЗШ №104, Гімназія № 134, СЗШ №168, СЗШ № 170, СШ №210, СЗШ №20, СЗШ №225, СШ №211, СШ № 214, СШ №216, СШ №252, СЗШ №256, СШ № 298, гімназії «Оболонь», гімназія «Потенціал» та для учнів закладів професійно-технічної освіти: Київського професійного ліцею «Авіант», Вищого професійного училища зв’язку.

Проведені зустрічі сприяли правильному вибору абітурієнтами майбутньої професії. Випускники усвідомили, що навчання в НАУ дасть їм можливість здійснити власні мрії та стане запорукою якісної освіти і подальшої перспективної роботи.

Керівники навчальних закладів висловили слова щирої подяки керівництву університету за тісну співпрацю, що постійно триває згідно діючих угод про співробітництво.

Профорієнтаційна робота триває