» » Профорієнтаційна робота у смт. Рокитне

Профорієнтаційна робота у смт. Рокитне

17 жовтня 2013 року на базі Рокитнянського районного центу зайнятості відбувся «Ярмарок професій», під час якого учні старших класів із п’яти рокитнянських ЗНЗ мали змогу поспілкуватися з представниками навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації Київської області. Учасники профорієнтаційного заходу привітали перший заступник голови Рокитнянської РДА Ю.Заїка та начальник відділу освіти Рокитнянської РДА С.Діренко розповіли про важливість вибору професій для кожної людини, познайомили учнів із представниками навчальних закладів, в яких можна продовжити подальше навчання та здобувати омріяну професію.
Національний авіаційний університет представляв Інститут доуніверситетської підготовки. Старшокласникам була надана можливість переглянути презентацію про НАУ, фільм «Освіта, що випереджає час», отримати інформаційно-рекламні матеріали навчальних інститутів, прослухати інформацію про переваги навчання на підготовчих курсах ІДП та про особливості навчання в університеті.
Адміністрація центру зайнятості висловила щиру подяку представникові університету за активну участь у заході та якісну роботу.