» » «Ярмарок професій» у Макарові

«Ярмарок професій» у Макарові

17 жовтня 2013 року відбувся «Ярмарок професій» для учнівської молоді випускних класів ЗНЗ з м. Макарова, організована Макарівським районним центром зайнятості Київської області. Національний авіаційний університет представляли співробітники Інституту доуніверситетської підготовки.
Відвідали «Ярмарок професій» близько 200 учнів 9-11 класів ЗНЗ м. Макарова. Старшокласники ознайомитися з інформаційно-рекламними матеріалами навчальних підрозділів університету, дізналися про його вісімдесятирічну історію та його видатних особистостей. Вони також прослухали інформацію про умови вступу до ВНЗ та про переваги навчання на підготовчих курсах Інституту доуніверситетської підготовки; переглянули презентацію про Національний авіаційний університет.