Home icon
» » Профорієнтаційна робота у м. Фастові


Профорієнтаційна робота у м. Фастові

16 жовтня 2013 року Інститут доуніверситетської підготовки представив Національний авіаційний університет на «Ярмарку професій та вакансій», який проводив Фастівський міськрайонний центр зайнятості у районному Палаці культури.
Профорієнтаційний захід відвідали близько 500 учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Фастова та Фастівського району.
Старшокласникам було надано вичерпну інформацію про університет: про особливості підготовки фахівців, кредитно-модульну систему навчання, наукову діяльність студентів, англомовний проект, проходження практики та подальше працевлаштування. Особливу зацікавленість викликала інформація про можливість отримання додаткових балів, що додаються до загального рейтингу за результатами підсумкової атестації після навчання на підготовчих курсах Інституту доуніверситетської підготовки.
По завершенню заходу кожен абітурієнт отримав спецвипуск газети «Авіатор» та інформаційні буклети навчальних структурних підрозділів НАУ.dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 387 | Роздрукувати |