» » «Ярмарок професій» у м. Броварах

«Ярмарок професій» у м. Броварах

10 жовтня у м. Броварах на Майдані Свободи відбувся міжрайонний масовий профорієнтаційний захід «Будуємо кар’єру разом», де були представлені пропозиції щодо подальшого навчання від 32 вищих та професійно-технічних навчальних закладів. Інститут доуніверситетської підготовки організував участь у заході навчальних структурних підрозділів Національного авіаційного університету, а саме: Юридичного інституту, Інституту аеронавігації, Інституту аеропортів, Інституту економіки та менеджменту, Інституту комп’ютерних інформаційних технологій, Інституту міжнародних відносин та Промислово-економічного коледжу НАУ.
Захід відвідали близько 400 старшокласників із 12 загальноосвітніх навчальних закладів міста та району.
Учнів 9-11 класів було детально ознайомлено із інформаційними банерами НАУ, проінформовано про особливості та переваги навчання на підготовчих курсах, напрями підготовки фахівців та особливості навчання в Університеті, проходження практики та подальше працевлаштування. Старшокласники отримали вичерпні відповіді на свої запитання від представників НАУ та отримали інформаційні буклети про навчальні підрозділи.