Home icon
» » «Ярмарок професій» у м. Броварах


«Ярмарок професій» у м. Броварах

10 жовтня у м. Броварах на Майдані Свободи відбувся міжрайонний масовий профорієнтаційний захід «Будуємо кар’єру разом», де були представлені пропозиції щодо подальшого навчання від 32 вищих та професійно-технічних навчальних закладів. Інститут доуніверситетської підготовки організував участь у заході навчальних структурних підрозділів Національного авіаційного університету, а саме: Юридичного інституту, Інституту аеронавігації, Інституту аеропортів, Інституту економіки та менеджменту, Інституту комп’ютерних інформаційних технологій, Інституту міжнародних відносин та Промислово-економічного коледжу НАУ.
Захід відвідали близько 400 старшокласників із 12 загальноосвітніх навчальних закладів міста та району.
Учнів 9-11 класів було детально ознайомлено із інформаційними банерами НАУ, проінформовано про особливості та переваги навчання на підготовчих курсах, напрями підготовки фахівців та особливості навчання в Університеті, проходження практики та подальше працевлаштування. Старшокласники отримали вичерпні відповіді на свої запитання від представників НАУ та отримали інформаційні буклети про навчальні підрозділи.
dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 368 | Роздрукувати |