» » «Ярмарок професій» у м. Миронівка

«Ярмарок професій» у м. Миронівка

8 жовтня 2013 року Інститут доуніверситетської підготовки представляв НАУ на профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», який відбувся у Миронівському районному центрі зайнятості. На нього було запрошено понад 300 учнів 9-11класів м. Миронівки.
Співробітники ІДП презентували напрями підготовки фахівців університету, розповіли про умови вступу до нього та переваги навчання в НАУ, представили інформацію про дозвілля та організацію самоврядування студентів.
Учні отримали інформаційно-рекламні матеріали та були запрошені до навчання на підготовчих курсах університету, адже це дасть їм можливості якісно здати ЗНО та підвищити шанси вступу у ВНЗ України.