Home icon
» Літня школа 2017

Літня школа 2017



Інформаційний лист "Літня школа 2017"

РЕЄСТРАЦІЮ ЗЕВЕРШЕНО!


До уваги учасників Літньої школи–2017!

Списки учасників Літньої школи–2017

Гуманітарний напрям
Група 101 Г


1. Антонюк Анна Сергіївна
2. Бабенко Анастасія Павлівна
3. Барабаш Аліна Леонідівна
4. Бєлан Ярослав Олександрович
5. Білоус Дар’я Дмитрівна
6. Бондарчук Олександра В'ячеславівна
7. Брянська Маргарита Дмитрівна
8. Волков Данііл Альбертович
9. Грищенко Дар’я Володимирівна
10. Дерев'янко Вероніка Петрівна
11. Дзабаєва Вікторія Олексіївна
12. Емма Єлизавета Анатоліївна
13. Жандик Дарія Олександрівна
14. Жарков Богдан Олександрович
15. Кащенко Катерина Олегівна
16. Клипун Олександра Сергіївна
17. Кононенко Марія Вячеславівна
18. Кравченко Марія Миколаївна
19. Кухарська Єлизавета Віталіївна
20. Лещенко Єлизавета Павлівна
21. Михайленко Діана Олександрівна
22. Мідзяновська Дарія Ігорівна
23. Олефір Валерія Віталіївна
24. Паламарчук Дар'я Володимирівна
25. Пекуровський Ілля Борисович
26. Пилипенко Аліна Олександрівна
27. Піскуровська Анна Володимирівна
28. Польова Христина
29. Приймак Марія Михайлівна
30. Савицька Лоліта Ігорівна
31. Тарасенко Оксана Володимирівна
32. Тарасюк Софія Олександрівна
33. Тишинська Аліна Яківна
34. Тітович Аліна Георгіївна
35. Туржанський Андрій Олегович
36. Федоренко Владислава Максимівна
37. Шакало Вікторія Русланівна
38. Шапочка Анастасія
39. Шевченко Данило Павлович
40. Шехаде Ражаа Фадлівна
41. Яйло Кирило Дмитрович



Гуманітарний напрям
Група 102 Г


1. Берковський Андрій
2. Бойчук Анастасія Олегівна
3. Брикалов Олексій Андрійович
4. Бритвіна Вікторія Олександрівна
5. Бунеску Мар'яна Василіївна
6. Васильєва Соломія Олександрівна
7. Вовк Каміла Олександрівна
8. Воронкіна Діана Вікторівна
9. Галицька Валерія Володимирівна
10. Гераськін Юрій Юрійович
11. Гімбер Вікторія Олександрівна
12. Голіч Віталій Вікторович
13. Головач Едуард Валерійович
14. Гречко Яна Максимівна
15. Донець Аліна Юріївна
16. Заславський Юрій Олегович
17. Ільчук Олександр Михайлович
18. Кримська Анастасія Дмитрівна
19. Лобастова Дар'я Костянтинівна
20. Маркосян Діана Карівна
21. Многоліт Олександр Сергійович
22. Морська Дар`я Сергіївна
23. Мухіна Анна Сергіївна
24. Нерозникова Даніелла Олегівна
25. Павлюк Анастасія Павлівна
26. Поштаренко Анастасія Володимирівна
27. Прокопенко Андрій Вадимович
28. Прусенко Вікторія Сергіївна
29. Резнікова Альона Олександрівна
30. Рудик Альона Олегівна
31. Скалецький Олексій Валентинович
32. Стаценко Єлизавета Володимирівна
33. Стебницька Варвара Ігорівна
34. Степаненко Юлія Сергіївна
35. Стокоп Софія Олександрівна
36. Таценюк Аліна Василівна
37. Ульянкіна Анастасія Дмитрівна
38. Усата Юлія Григорівна
39. Федоркова Антоніна Юріївна
40. Хомуха Юлія Сергіївна
41. Чалапчій Ірина Володимирівна


Технічний напрям
Група 103 Т


1. Воробйова Валерія Євгенівна
2. Даниленко Андрій Володимирович
3. Жорновий Єгор Олeксандрович
4. Журавель Богдан Віталійович
5. Заіченко Микола Сергійович
6. Запорожець Владислав Сергійович
7. Кірін Ілля Аднанович
8. Кравець Дар'я Сергіївна
9. Ксанєвич Дмитро Сергійович
10. Кудрявцева Євгенія Олегівна
11. Ладоха Анастасія Василівна
12. Лебединський Богдан Юрійович
13. Лебідь Лілія Костянтинівна
14. Малукало Олександр Олександрович
15. Мамаджанов Артем Русланович
16. Медведєв Денис Сергійович
17. Мельник Надія Олександрівна
18. Ольшевська Ангеліна Ігорівна
19. Польова Христина
20. Пупена Дмитро Іванович
21. Римар Вікторія Валентинівна
22. Рудик Марія Володимирівна
23. Савін Данило Максимович
24. Сердюк Аліна Олександрівна
25. Скопенко Віктор Володимирович
26. Солдатов Данило Васильович
27. Хом'як Карина Віталіївна
28. Цикалова Вікторія Сергіївна
29. Чупилка Богдан Анатолійович
30. Чупилка Данило Анатолійович
31. Шаповалов Владислав Євгенійович
32. Шапочка Анастасія
33. Шут Віталій Олександрович
34. Юхимчук Дмитро Сергійович


Технічний напрям
Група 104 Т


1. Аврамич Андрій Миколайович
2. Безлуцька Валерія Вадимівна
3. Бушинський Владислав Валерійович
4. Возний Дмитро Олександрович
5. Дудін Владислав Володимирович
7. Зінь Андрій Миколайович
8. Калюжна Анастасія Ігорівна
9. Калюжна Єлизавета Ігорівна
10. Карпішина Аліна Юріїївна
11. Костецька Аліна Ярославівна
12. Кулибко Ігор Віталійович
13. Матвіюк Дарина Артемівна
14. Мошковська Софія Павлівна
15. Наконечний Ярослав Володимирович
16. Наумець Оксана Павлівна
17. Недайкаша Євгеній Сергійович
18. Огородник Роман Андрійович
19. Опря Станіслав Євгенійович
20. Панасенко Віта Володимирівна
21. Панкова Тетяна Олександрівна
22. Пархомчук Максим Андрійович
23. Пожидаєва Анна Артeмівна
24. Пономаренко Вікторія Олегівна
25. Розломій Марина Сергіївна
26. Рудиця Єгор Юрійович
27. Скоробагатько Максим Ігорович
28. Срібний Роман Юрійович
29. Ткаченко Аліна Володимирівна
30. Томенко Марина Федорівна
31. Ульянов Олексій Андрійович
32. Худєєва Катерина Костянтинівна
33. Черненький Тимофій Анатолійович
34. Шмалько Богдан Ігорович



Літня школа 2016


Переможці Літньої школи 2016
Соціологічний вимір (профорієнтаційне опитування) учасників літньої школи 2016
Моніторинг результатів пробного ЗНО-2016
Таблиця выдповідності оцінювання 2016