» Профорієнтаційна зустріч із учнями Вищого професійного училища НАУ

Профорієнтаційна зустріч із учнями Вищого професійного училища НАУ

З метою залучення до навчання у Національному авіаційному університеті кращих випускників закладів професійно-технічної освіти м. Києва, 24 січня 2018 року співробітники Навчально-наукового інституту неперервної освіти відвідали Вище професійне училище Національного авіаційного університету. Старшокурсників детально проінформували про перелік спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка фахівців. Цікавили випускників інформація про Умови вступу до ВНЗ та Правила прийому до НАУ у 2018 році;  навчання на кафедрі військової підготовки, заочна форма  навчання та можливість паралельно отримати другу вищу освіту в ННІНО; англомовне навчання, а також міжнародні наукові, освітні проекти та програми. Учнів, які виявили бажання вступати до НАУ чи іншого ВНЗ на 1 курс, запросили навчатися на 4-х місячних ПК підготовчого відділення громадян України, де завжди є реальна можливість якісно підготуватися до ЗНО та отримати додаткові бали до загального рейтингу при вступі саме до НАУ.

По завершенню профорієнтаційних уроків у групах,  учнів училища запросили на  екскурсійну програму до університету, щоб продемонструвати сучасну матеріально-технічну базу, що використовується в навчальному процесі, та неабиякий потенціал науковців, які завжди готові допомогти стати висококласним фахівцем у будь-якій галузі.