» Профорієнтаційна зустріч із випускниками Авіакосмічного ліцею

Профорієнтаційна зустріч із випускниками Авіакосмічного ліцею

З метою  залучення випускників до навчання на 4-х місячних  підготовчих курсах та участі    у Всеукраїнських олімпіадах НАУ, представники підготовчого відділення громадян України Навчально-наукового інституту неперервної освіти провели 18 січня 2018 року профорієнтаційні зустрічі із випускниками Авіакосмічного ліцею імені Ігоря Сікорського НАУ. Старшокурсників детально проінформували про перелік спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка фахівців. Цікавили випускників інформація про Умови вступу до ВНЗ та Правила прийому до НАУ у 2018 році; кількість місць державного замовлення;  навчання на кафедрі військової підготовки; можливість паралельно отримати другу вищу освіту в ННІНО; англомовне навчання, а також міжнародні наукові, освітні проекти та програми. Учнів, які виявили бажання вступати до НАУ на 1 курс, детально проінформували про Всеукраїнські олімпіади НАУ, а також запросили навчатися на підготовчому відділенні громадян України, де завжди є реальна можливість якісно підготуватися до ЗНО та отримати додаткові бали до загального рейтингу при вступі.