» Зустрічі зі старшокласниками Києво-Святошинського району

Зустрічі зі старшокласниками Києво-Святошинського району

10 листопада 2017 року співробітники НАУ традиційно продовжили проведення профорієнтаційної роботи для старшокласників ЗНЗ Київщини. Цього разу діяльність одного з кращих авіаційних ВНЗ держави презентували у м. Вишневому для близько 300 учнів 9–11 класів із 9-ти ЗНЗ Києво-Святошинського району. Відвідувачам продемонстрували презентацію про НАУ, фільм та організували виставку навчально-наукових підрозділів.

На «ярмарку професій» НАУ представляли: НН Інститут неперервної освіти, НН Гуманітарний інститут, НН Юридичний інститут, НН Інститут екологічної безпеки, НН Інститут інформаційно-діагностичних систем, Факультет економіки та бізнес-адміністрування, НН Аерокосмічний інститут, Факультет транспортних технологій, НН Інститут аеронавігації, Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ, Коледж інженерії та управління НАУ.

Старшокласникам передали щирі слова вітання від імені ректорату НАУ, у яких їм побажали успіхів у навчанні, а одинадцятикласникам – поповнити студентські лави нашого вишу під час вступної кампанії–2018. Із газет «Авіатор» та інформаційно-рекламних буклетів ННІ абітурієнти дізналися: про особливості вступу та навчання в НАУ; підготовче відділення громадян України та можливість отримання додаткових балів при вступі; паралельну вищу освіту та навчання на кафедрі військової підготовки; міжнародну діяльність, англомовний проект та організацію студентського дозвілля. Цікавили ,зокрема абітурієнтів, Умови вступу до ВНЗ 2018 р., необхідні при вступі документи, перелік природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, строки прийому заяв та документів.

Адміністрація ЗНЗ міста та Києво-Святошинського РЦЗ переказала щирі слова вдячності керівництву Національного авіаційного університету за традиційну профорієнтаційну роботу високого рівня, завжди спрямовану на те, щоб допомогти абітурієнтам обрати ВНЗ та здобути якісну вищу освіту.

Зустрічі зі старшокласниками Києво-Святошинського району