» Коледж ІТЗ зустрічав представників НАУ

Коледж ІТЗ зустрічав представників НАУ

8 листопада 2017 року Національний авіаційний університет продовжив роботу щодо інформування випускників відокремлених структурних підрозділів про навчальну, наукову, дослідницьку та міжнародну діяльність. Тож представники ННІНО та співробітники кафедр авіоніки; інженерії програмного забезпечення; логістики; історії та документознавства; фінансів, обліку та аудиту; геодезії, картографії та землеустрою; інформаційно-вимірювальних систем завітали на зустріч з випускниками–2018 Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

Адміністрація КІТЗ гостинно надала змогу представникам університету провести презентацію діяльності випускових кафедр за тими спеціальностями та освітніми програмами, за якими у коледжі здійснюється підготовка ОС «Молодший спеціаліст». Науковці провідних кафедр розповіли студентам про забезпечення високоякісної підготовки фахівців різних освітніх ступенів, англомовне навчання, стажування за кордоном, проходження практики та працевлаштування. Цікавили студентів коледжу і навчання на кафедрі військової підготовки; ІІ вища освіта; порядок та умови вступу на ІІ та ІІІ курси університету; організація дозвілля та спортивні секції; розмір стипендії та вартість навчання за кошти юридичних та фізичних осіб; наукова робота та можливість навчатися за кордоном по програмі обміну; організація заочного та дистанційного навчання та паралельне навчання.

Консультації на масовому профорієнтаційному заході успішно відбулися майже для 200 випускників та студентів ІІІ курсу коледжу.

Бажаючих запросили на дні відкритих дверей кафедр університету для детального ознайомлення із їх матеріально-технічною базою, впровадженими інноваційними технологіями, що використовуються в навчальному процесі та фаховим науково-викладацьким складом.

Така плідна співпраця НАУ з вищими навчальними закладами освіти, що є структурними підрозділами університету, сприятиме не тільки їх ефективній взаємодії у розбудові вищої освіти, але й розвитку системи неперервної освіти.

Коледж ІТЗ зустрічав представників НАУ