» Науковці НАУ завітали до Коледжу інженерії та управління

Науковці НАУ завітали до Коледжу інженерії та управління

7 листопада 2017 року стартувала активна профорієнтаційна робота викладачів випускових кафедр НАУ з випускниками вищих навчальних закладів ІІ–ІІІ рівнів акредитації. Перша така зустріч відбулася з випускниками Коледжу інженерії та управління НАУ, кращі з яких щороку продовжують подальше навчання в Національному авіаційному університеті. Представляли НАУ на заході НН Інститут неперервної освіти та кафедра радіоелектронних пристроїв та систем НН Інституту аеронавігації.

На порядку денному було обговорено низку важливих питань з 70 майбутніми вступниками, а саме: перелік спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка фахівців, новації Умов вступу до ВНЗ у 2018 році; порядок зарахування за державним замовлення на ІІ, ІІІ курси; визначення академічної різниці з навчальних дисциплін при вступі до університету; особливості підготовки офіцерів запасу на військовій кафедрі; переваги заочної форми навчання та можливість паралельно отримати другу вищу освіту в університеті; перспективи навчання англійською мовою.

Цікавили майбутніх студентів і міжнародні наукові, освітні проекти та програми, організація студентського дозвілля та самоврядування.

Були серед присутніх і бажаючі вступати до НАУ на І курс, яким запропонували пройти якісну підготовку до ЗНО на підготовчому відділенні громадян України, де є можливість отримати додаткові бали до загального рейтингу при вступі.

По завершенню зустрічі студентів коледжу запросили на День відкритих дверей 02 грудня 2017 року, екскурсійну програму до університету, щоб здійснити остаточний професійний вибір ВНЗ та переконатися у професіоналізмі науковців, які завжди готові допомогти стати висококласними фахівцями у будь-якій галузі.

Науковці НАУ завітали до Коледжу інженерії та управління