» Вступне тестування для слухачів підготовчого відділення

Вступне тестування для слухачів підготовчого відділення

4  листопада  2017  року,  з  метою  виявлення  рівня  знань  та  вмінь  слухачів  підготовчого відділення  Навчально-наукового  інституту  неперервної  освіти  за  програмами загальноосвітніх навчальних закладів, було проведено вступне тестування з математики, фізики, української мови та літератури, англійської мови та історії України. Визначення загального  базового  рівня  підготовки  слухачів  є  важливою  складовою  навчально-виховного  процесу  на  підготовчому  відділенні,  що  допомагає  викладачам  кафедри базових і спеціальних дисциплін, які забезпечують навчальний процес, значно покращити рівень знань учнів та якісно підготувати їх до загальнонаціонального ЗНО.

Вступне тестування для слухачів підготовчого відділення