Home icon
» Стартує реєстрація на пробне ЗНО…


Стартує реєстрація на пробне ЗНО…

Стартує реєстрація на пробне ЗНО…

 

Реєстрація учасників пробного ЗНО в УЦОЯО розпочнеться09 і триватиме до 31 січня 2018 року. Пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення тестування, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу учасників до пункту тестування та робочого місця. Участь у пробному ЗНО є однією зі складових підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідатимуть програмам зовнішнього оцінювання, характеристикам та структур ісертифікаційних робіт, а процедура проведення є наближеною до процедури проведення основного ЗНО. 

Зареєструватись для участі в пробномуЗНО можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (24 березня 2018 року), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (31 березня 2018 року): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мов. Участь у пробномуЗНО є платною. 
За джерелом http://osvita.ua/test/57689/

dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 63 | Роздрукувати |