» Незабутня екскурсія до НАУ!

Незабутня екскурсія до НАУ!

Неабияке враження на майбутніх абітурієнтів справила екскурсійна програма, під час якої учні побували у Музеї історії НАУ, дізнавшись про історію та сьогодення нашого університету, далі гостинно відчинила двері криміналістична лабораторія НН Юридичного інституту, представники якої презентували особливості підготовки майбутніх фахівців-криміналістів. У приміщенні Приймальної комісії учні мали змогу ознайомитися із інформаційними стендами НН інститутів та презентацією університету загалом. Гостей вразила детальна інформація про велику кількість спеціальностей та спеціалізацій, особливості підготовки фахівців, організацію навчального процесу, наукову діяльність студентів, працевлаштування, студентське життя та міжнародні зв’язки. Аспектом зацікавлення також виявилася інформація для учнів про перспективи навчання на підготовчому відділенні ННІНО та участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах. Старшокласники отримали запрошення на День відкритих дверей 2 грудня 2017 року, подякували за неперевершену і захопливу екскурсію, що назавжди залишить теплі враження від гостинності НАУ і, сподіваємось, що саме Національний авіаційний університет для більшості майбутніх абітурієнтів із Чернігівщини в подальшому стане їх другою домівкою.

Незабутня екскурсія до НАУ!