» До НАУ завітали майбутні студенти

До НАУ завітали майбутні студенти

Заступник директора ННІНО С. Черіпко розповів присутнім: про особливості навчання на підготовчому відділенні; про складання випускного екзамену, за результатами якого слухачам  додається до 10 балів до загального рейтингу; про участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах НАУ з можливістю отримання додаткових до 20 балів; ознайомив слухачів та їх батьків з ректоратом НАУ, адміністративно-допоміжним складом ННІНО та представив науково-педагогічних працівників кафедри базових і спеціальних дисциплін, що забезпечує навчальний процес на підготовчому відділенні. Також були охарактеризовані зміни у проведенні ЗНО–2018 та деякі пункти Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України у 2018 р. По завершенні виступу, абітурієнти та батьки отримали вичерпні відповіді на запитання, що стосувалися: структури університету, підготовки пілотів у НАУ, проходження медичних комісій, навчання на англомовному проекті, військової підготовки, соціальних пільг при вступі, назв спеціалізацій підготовки фахівців.
Від імені ректорату та адміністрації Інституту, присутнім абітурієнтам побажали якісно підготуватися до ЗНО, успішно його скласти і при вступі у ВНЗ обирати саме НАУ – запоруку якісного навчання та вдалої професійної кар’єри!

До НАУ завітали майбутні студенти