Home icon
» Підвищуємо якість освіти


Підвищуємо якість освіти

Участь у семінарі узяли всі кафедри інституту, лабораторія електронних засобів дистанційного навчання, а також кафедра основ архітектури та дизайну Навчально-наукового інституту аеропортів та Науково-технічна бібліотека. 
На семінарі прозвучали доповіді на теми актуальних освітніх та наукових проблем у царині цифрових технологій та можливостей застосування ІКТ у навчальному процесі, а саме: «Cистема Moodle як засіб реалізації та забезпечення дистанційного навчання» (Бурбела Ольга Олександрівна, завідувач лабораторії електронних засобів дистанційного навчання), «Порядок організації дистанційного навчання у ВНЗ» (Дрейс Юрій Олександрович, к. техн. н., доцент, завідувач кафедри інформаційних технологій професійної освіти), «Сучасні проблеми кваліметрії в управлінні навчально-виховним процесом» (Рева Олексій Миколайович, д. техн. н., професор кафедри інформаційних технологій професійної освіти), «Інституційний репозитарій НАУ» (Фатич Ольга Анатоліївна, завідувач відділу інформаційного та програмно-технічного забезпечення НТБ), «Публікації в журналах, що входять до престижних наукометричних баз» (Хавара Ольга Андріївна, бібліотекар І категорії відділу інформаційно-аналітичної та довідково-бібліографічної роботи НТБ), «Сучасні візуальні технології» (Триколенко Софія Тарасівна, ст. викладач кафедри основ архітектури і дизайну Навчально-наукового інституту аеропортів). 
Модератор заходу, к. пед. н., доцент, завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін ННІНО Приходько Оксана Юріївна, акцентувала на гостропроблемності та актуальності порушених на семінарі питань у контексті реалізації освітньої стратегії «Європа–2020».
Учасники семінару долучилися до обговорення таких важливих освітніх питань, як інноваційні технології в системі неперервної освіти, застосування інформаційно-комунікаційних технологій і електронних засобів навчання для підвищення якості освіти, теоретичні та методичні засади використання ІКТ у навчальному процесі, можливості використання інтернет-ресурсів у освітньому процесі, що сприяло підвищенню професійного рівня викладачів університету.

Підвищуємо якість освіти

 

Підвищуємо якість освіти

 

Підвищуємо якість освіти

 

Підвищуємо якість освіти

 

Підвищуємо якість освіти

 


dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 89 | Роздрукувати |