» Зустрічі представників НАУ із учнями м. Вишгорода та м. Борисполя

Зустрічі представників НАУ із учнями м. Вишгорода та м. Борисполя

80 старшокласників із 3-х ЗНЗ м. Вишгорода та близько 300 учнів із 8-ми ЗНЗ м. Борисполя мали чудову нагоду познайомитися із діяльністю Національного авіаційного університету. Співробітники НАУ детально ознайомили присутніх з переліком спеціальностей, Умовами вступу до ВНЗ у 2018 р., освітніми програмами, матеріально-технічною базою, викладацьким складом, вартістю навчання, формами навчання, можливістю отримати другу вищу освіту, англомовним проектом, особливостями та перспективами навчання на підготовчому відділенні ННІНО та кафедрі військової підготовки. Цікавили старшокласників також проходження практики та перспективи подальшого працевлаштування. Присутні переглянули відеофільми про навчальні підрозділи НАУ, змістовні презентації профільних кафедр та отримали відповіді на всі запитання. Представляли університет на заходах НН ІНО, НН ГМІ, НН ІЕБ.

Адміністрація центрів зайнятості відзначила якісний рівень профорієнтаційної роботи Національного авіаційного університету і його особливу роль у залученні кращих випускників ЗНЗ до здобуття вищої освіти.

Зустрічі представників НАУ із учнями м. Вишгорода та м. Борисполя