» Профорієнтаційне відрядження представників НАУ до м. Фастова

Профорієнтаційне відрядження представників НАУ до м. Фастова

НАУ представляли: НН Інститут неперервної освіти, НН Юридичний інститут, НН Інститут комп’ютерних інформаційних технологій, НН Інститут екологічної безпеки, НН Інститут інформаційно-діагностичних систем та ВСП університету: Промислово-економічний коледж НАУ, Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

До початку роботи «ярмарки професій», представники НАУ завітали до учнів 9–11 класів 3-х ЗНЗ міста та ЗОШ І–ІІІ ступенів с. Фастівець Фастівського району , де провели уроки профорієнтації на тему «Моя майбутня професія». Учнів 11-х класів ознайомили з умовами проведення Всеукраїнських олімпіад НАУ, зокрема, з можливістю отримати додаткові 20 балів до загального рейтингу при вступі до НАУ, з інформацією про 8-ми місячні підготовчі курси. Учнів 10-х класів було проінформовано про такі профорієнтаційні заходи, як Літня школа–2018 та пробне ЗНО–2018, проведення яких заплановано на червень 2018 р. Старшокласники також були запрошені на екскурсії до університету. Представники коледжів та навчально-наукових інститутів ознайомили старшокласників з детальною інформацією про свої підрозділи.

«Ярмарок професій», що відбувався на базі Фастівського міського палацу культури,

відвідали 520 учнів 9–11 класів із 9-ти ЗНЗ міста та 5-ти ЗНЗ Фастівського району. Викладачі ННІ надали фахові консультації учням, їх батькам та вчителям про спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка фахівців; діяльність та специфіку інститутів та кафедр. З вичерпною інформацією про діяльність НАУ абітурієнти мали змогу ознайомилися із матеріалів презентацій, інформаційно-рекламних буклетів, інформаційних стендів та випусків газети «Авіатор».

Директор Фастівського міськрайонного центру зайнятості В. О. Барабаш передала колективу та ректорату НАУ щирі вітання і подякувала за багаторічну співпрацю, пов’язану із активною щорічною участю у «ярмарках професій» для старшокласників та якісною профорієнтаційною роботою серед молоді.

Тож будемо сподіватися, що саме кращі випускники м. Фастова та району у майбутньому стануть студентами престижного вишу – Національного авіаційного університету.

Профорієнтаційне відрядження представників НАУ до м. Фастова