» Профорієнтаційні зустрічі з учнями ЗНЗ м. Яготина

Профорієнтаційні зустрічі з учнями ЗНЗ м. Яготина

Зустрічі відбулися у ЗОШ І–ІІІ ст. №1, Яготинському НВК «Спеціалізована школа – ЗОШ І–ІІІ ст. №2» та Яготинському НВК «Спеціалізована школа – ЗОШ І–ІІІ ст. №3». Основна мета проведення профорієнтаційних уроків – допомогти сучасним абітурієнтам здійснити правильний професійний вибір.

120 учнів 9–11 класів були детально проінформовані про один із кращих ВНЗ України – Національний авіаційний університет, його історію і сьогодення. Майбутнім абітурієнтам демонстрували фільм та презентацію про НАУ, розповіли про особливості вступної кампанії–2017, вручили різні випуски газети «Авіатор» та запросили на екскурсію. Також фахівці ННІНО, ННІКІТ, ННІІДС,ННЮІ, ННГМІ, ННІЕБ, ПЕК НАУ та КІТЗ НАУ розповіли про переваги навчання і дали вичерпні відповіді на запитання абітурієнтів, що стосувалися переліку спеціальностей, з яких здійснюється прийом на навчання за ступенем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, форм навчання, наукової та професійної діяльності випускників, англомовного проекту, кафедри військової підготовки, методики і технології навчання, дозвілля та самоврядування студентів. Неабияк учнів 9 класів зацікавила інформація про коледжі, а учнів 11 класів – інформація про підготовче відділення громадян України, навчаючись на якому завжди є реальна можливість якісно підготуватися до загальнонаціонального ЗНО.

Тож будемо сподіватися, що 2018 року кращі випускники Київщини з гордістю поповнять студентські лави Національного авіаційного університету.