» Профорієнтаційна робота для старшокласників м. Ірпіня

Профорієнтаційна робота для старшокласників м. Ірпіня

Понад 180 старшокласників детально проінформували про нові спеціальності та спеціалізації, за якими проводиться підготовка фахівців, звернули увагу учнів на результати вступної кампанії–2017, охарактеризували кредитно-модульну систему, наукову діяльність студентів, особливості навчально-виховного процесу та організацію дозвілля.

Кожен старшокласник на зустрічах мав можливість поспілкуватися із представником будь-якого із навчальних структурних підрозділів університету і отримав при цьому вичерпні фахові відповіді, інформаційно-рекламний буклет та газети «Авіатор».

На профорієнтаційних зустрічах із учнями старшої школи ЗНЗ м. Ірпіня Національний авіаційний університет представляли: НН Інститут неперервної освіти, НН Гуманітарний інститут, НН Юридичний інститут, НН Інститут аеронавігації, Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ та Промислово-економічний коледж НАУ.

Співробітники НАУ передали старшокласникам слова вітання від керівництва університету, побажали успіхів у навчанні, випускникам – успішно скласти ЗНО–2018 і запросили на екскурсію до університету. На «ярмарку професій», організованого Ірпінським міським центром зайнятості у приміщенні «Конференц холу» і який відвідали 400 учнів 9–11 класів, представники НАУ на високому рівні презентували наш улюблений виш.

Багаторічна та плідна співпраця між університетом та центром зайнятості була відзначена ПОДЯКОЮ за активну участь в профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді випускних класів.

Профорієнтаційна робота для старшокласників м. Ірпіня