» Профорієнтація у м. Таращі

Профорієнтація у м. Таращі

На запрошення Київського обласного центру зайнятості, в рамках співпраці, 22 вересня 2017 року було організовано профорієнтаційний захід для участі у «ярмарку професій», що проводили Таращанський міськрайоний центр зайнятості та відділ освіти Таращанської РДА.
На даному заході учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та району про напрями підготовки фахівців у навчальних закладах м. Києва та області інформували 3 провідних ВНЗ та 9 закладів профтехосвіти. Національний авіаційний університет з гідністю представили співробітники ННІНО, ННГМІ, ННЮІ, ННІАН, ПЕК НАУ, КІТЗ НАУ. Масовий профорієнтаційний захід відвідали близько 400 старшокласників 3-х ЗНЗ міста та 7 ЗНЗ Таращанського району. У актовій залі Таращанського будинку культури учні 9-11 класів переглянули фільм про Національний авіаційний університет, що дав відповіді на багато запитань сучасних абітурієнтів. Зацікавлення викликали такі моменти фільму як навчання на англомовному проекті, організація навчально-виховного процесу, використання під час навчання сучасної матеріально-технічної бази та значна кількість спеціальностей та спеціалізацій з підготовки фахівців. Старшокласникам було надано детальну інформацію про переваги навчання на підготовчому відділенні ННІНО, по завершенню якого є реальна можливість отримати до 10-ти балів до загального рейтингу при вступі у НАУ. У холі, де було організовано консультаційний центр, учні мали змогу отримати інформаційно-рекламні буклети навчальних структурних підрозділів НАУ та почути вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Профорієнтація у м. Таращі