Home icon
» Запрошуємо учнів 11 класів на пробні уроки до ЗНО


Запрошуємо учнів 11 класів на пробні уроки до ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10-11 класів навчальних закладів освіти відвідати відкриті уроки підготовчого відділення громадян України.
Для багатьох школярів цей вересень відкриє останній навчальний рік за рідною партою, адже вже дуже скоро їм доведеться робити непростий вибір, де продовжувати свою освіту і на яку спеціальність подавати документи.
Більшість старшокласників заздалегідь починає готуватися до ЗНО, адже воно має свою специфіку, без врахування якої набрати необхідну кількість балів буде досить важко: у 2017 році близько 16 % абітурієнтів не склали тестування з математики, 15 % – з англійської мови, понад 7 % – з української мови та літератури.
Успішно впоратися із зовнішнім незалежним оцінюванням та підвищити рівень знань допоможуть заняття на підготовчому відділенні Національного авіаційного університету.
Висококваліфіковані викладачі відділення зацікавлені в результативності своєї роботи, оскільки націлені на випуск добре навчених та ознайомлених з вимогами вищої школи абітурієнтів, які в майбутньому стануть студентами Національного авіаційного університету. Система підготовки повністю відповідає програмі ЗНО УЦОЯО.
Щоб детальніше ознайомити старшокласників із навчальним процесом в університетських аудиторіях, НАУ запрошує учнів та їхніх батьків на відкриті уроки, які проведуть для відвідувачів викладачі університету.
Сподіваємося, Ви переконаєтеся у високій якості освітніх послуг, що надає відділення, відчуєте себе майже студентами ще в одинадцятому класі та захочете стати слухачем наших курсів.
Запрошуємо на відкриті практичні заняття з дисциплін: українська мова та література, англійська мова, історія України, математика, фізика, рисунок та композиція.
Уроки покликані продемонструвати перебіг навчального процесу, а також методики й технології викладання предмету. Під час відкритих занять можна буде отримати інформацію про особливості навчання в НАУ, спеціальності, за якими здійснюється набір абітурієнтів, деталі щодо вступу до університету. Відвідувачів проконсультують з приводу підготовчого відділення НАУ, вибору дисциплін, обсягу і вартості занять, запропонують гнучкий графік і зручні форми навчання.
Завітайте до НАУ та оберіть свій майбутній виш уже сьогодні!
Для Вашої зручності відкриті уроки відбуватимуться у вересні по суботах (16.09, 23.09, 30.09).
Розклад занять за посиланням:
http://idp.nau.edu.ua/451-vidkryti-uroky-pidgotovchogo-viddlennya-gromadyan-ukrayini.html
Уроки безкоштовні!
Довідки за телефонами: (044)406-72-09, (044)406-79-08, (044)406-74-04.
Адреса: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1, корп. 8, 9. dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 73 | Роздрукувати |