» Святкування Дня міста Лубен Полтавської області

Святкування Дня міста Лубен Полтавської області

На запрошення міського голови м.Лубен Полтавської області О.Грицаєнка, 22вересня 2017року в.о.ректора Національного авіаційного університету В.Ісаєнко відвідав урочисті збори, присвячені 1029 річниці міста.

На урочистостях, що проходили у кінотеатрі «Київська Русь», в.о.ректора В.Ісаєнко мав нагоду привітати мешканців та гостей зі святом – Днем міста, звернувшись до присутніх із теплими словами від себе особисто та багатотисячного колективу Національного авіаційного університету. У своїй промові він зазначив про те, що Полтавська земля завжди була щедра і багата на добрих і сердечних людей, а народжені саме у Лубнах назавжди пов’язали своє життя із дорогим серцю містом, адже серед них – видатні вчені, науковці, військові, поети, співаки, хірурги, художники, архітектори, льотчики, громадські та політичні діячі тощо. Також було зазначено, що День міста – це свято єднання, коли кожен із жителів особливо відчуває у своєму серці любов і гордість за рідне місто та сповнюється відчуттям єдиної родини. А щиросердечне побажання – нехай з кожним роком місто Лубни стає затишним і комфортним, будуються нові школи та дитячі садки, споруджуються прекрасні будівлі та розквітають вулиці, створюється сучасна інфраструктура та нові робочі міста. Нехай з року в рік зростає та процвітає ваше рідне українське місто! Хай мир, злагода, порозуміння та достаток живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, у кожному серці.

Також В.Ісаєнко висловив переконання, що усі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих мешканців, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають їх у спадок прийдешнім поколінням.

З нагоди святкування Дня міста В.Ісаєнко від колективу НАУ вшанував людей надзвичайно важливої професії у нашому суспільстві, до якої причетна кожна українська родина – це вчителі. За плідну багаторічну співпрацю в системі неперервної освіти, якісну підготовку випускників та вагомий особистий внесок у розбудову середньої та вищої освіти в урочистій атмосфері було вручено «ПОДЯКИ» Національного авіаційного університету та пам’ятні медалі університету працівникам Авіакосмічного ліцею №2: В. Дем’янцю, Д.Самокиші, К.Самокиші, В.Удовченко та начальнику Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради Полтавської області М.Костенку.

За результатами поїздки В.Ісаєнко провів ділові зустрічі з міським головою О.Грицаєнком; начальником управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради М.Костенком; директором Лубенського лісотехнічного коледжу, депутатом міської ради Р.Сендзюком, де було обговорено питання розвитку подальшої співпраці усіх зацікавлених сторін; також було поновлено Угоди про співробітництво між Національним авіаційним університетом та Управлінням освіти м.Лубен та усіма навчальними закладами міста.

Святкування Дня міста Лубен Полтавської області