» Зустріч в. о. ректора НАУ з колективом Авіакосмічного ліцею № 2 м. Лубен

Зустріч в. о. ректора НАУ з колективом Авіакосмічного ліцею № 2 м. Лубен

22вересня 2017року відбулася робоча поїздка в.о.ректора Національного авіаційного університету В.Ісаєнка та в.о. директора ННІНО Н.Муранової до Авіакосмічного ліцею №2 м.Лубен Полтавської області, створеного у 2000 році на базі загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступеня № 2.

Значний внесок у становлення високопрофесійного колективу педагогів, зміцнення матеріально-технічної бази школи – директора, учителя-методиста, «Відмінника освіти України» Дем’янця Володимира Миколайовича, який очолює колектив з 1982 року.

В.о.ректора В.Ісаєнко обговорив із керівництвом навчального закладу питання щодо подальшого розвитку та удосконалення шляхів співробітництва між ліцеєм та університетом в системі неперервної освіти; поновлено Угоду про співробітництво. Адже на базі ліцею багато років поспіль успішно навчаються слухачі підготовчих курсів Національного авіаційного університету, які щороку стають нашими студентами та успішно навчаються.

За результатами ЗНО–2017, Авіакосмічний ліцей № 2 НАУ посів перший рейтинг у Полтавській області, його 100 % випускників–2017 склали ЗНО з середнім балом 178,6. А по Україні в цілому ліцей – 11. Такий підготовлений абітурієнт сьогодні – мрія кожного вишу, особливо інженерно-технічного.

У теплій та дружній атмосфері пройшла зустріч в.о.ректора В.Ісаєнка із педагогічним колективом ліцею та учнями 10–11 класів, на якій було презентовано досягнення колективу університету напередодні святкування його 85-річчя, розкрито привабливі сторони навчання студентів в ньому та перспективи кар’єрного зростання у майбутньому.

В.Ісаєнко зазначив, що таких значних результатів ліцеєм, перш за все, було досягнуто завдяки роботі висококваліфікованого педагогічного колективу та організації навчання учнів на підготовчих курсах відповідно до вимог УЦОЯО. Він висловив колегам-вчителям і директору В.Дем’янцю особисто щирі слова вдячності за якісну підготовку випускників до вступу у НАУ, за невтомну працю на педагогічній ниві, за дбання про майбутнє нашої держави, а також побажав і надалі «сіяти розумне, добре вічне…».

А напередодні свята Дня працівників освіти, В.Ісаєнко привітав всіх присутніх і, особливо, передав вітання від багатотисячного колективу Національного авіаційного університету, побажавши успіхів, творчості, наснаги, вдячних учнів, міцного здоров’я та миру!

У знак великої вдячності та поваги до дружньої родини учнів та вчителів ліцею, В.Ісаєнко передав навчальному закладу подарунки від колективу Національного авіаційного університету – комп’ютер, принтер для методичного кабінету та навчальні посібники, авторами, яких є викладачі університету.

Зустріч в. о. ректора НАУ з колективом Авіакосмічного ліцею № 2 м. Лубен