» Пробні уроки до ЗНО у НАУ

Пробні уроки до ЗНО у НАУ

З 16 вересня 2017 року кафедра базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту неперервної освіти започаткувала проведення безкоштовного освітнього проекту «Пробні уроки до ЗНО». Понад 40 одинадцятикласників та їх батьківзмогли відвідати заняття, ознайомитися із специфікою підготовки до загальнонаціонального ЗНО та вступу у ВНЗ. Перед початком занять до присутніх з вітальним словом звернулася в. о. директора ННІНО, д. пед. н., професор Н. Муранова. У своєму виступі вона провела презентацію університету та запросила старшокласників до навчання на підготовчому відділенні громадян України, де завжди є реальна можливість якісно підготуватися до складання тестів і, як результат, вступити у ВНЗ своєї мрії.

Потім, за розкладом, учням та їх батькам було запропоновано уроки викладачів кафедри базових і спеціальних дисциплін: «Історія України» (к. пол. н. ст. викладач Єрємєєв О. С.), «Англійська мова» (к. т. н., доцент Бугайов О. Є.), «Математика» (к. ф-м. н., ст. викладач Тарасюк В. С.) та «Фізика» (к. т. н., доцент Бруяка О. О.).

По завершенні уроків, значна більшість присутніх одинадцятикласників виявили бажання навчатися на підготовчому відділенні, ну а ми нагадуємо, що безкоштовні пробні уроки можна буде відвідати 23 та 30 вересня 2017 року в ауд. 104 8 корпусу. Початок уроків – о 10.00.

Тож запрошуємо бажаючих і сподіваємось, що значна їх кількість буде слухачами підготовчого відділення у 2017 – 2018 н. р., якісно підготуються до загальнонаціонального ЗНО і стануть кращими студентами провідних ВНЗ України!

Пробні уроки до ЗНО у НАУ