» Присвоєння звання «Почесного професора» Академії цивільної авіації

Присвоєння звання «Почесного професора» Академії цивільної авіації

Професору НАУ Олексію Миколайовичу Реві присвоєно звання «Почесного професора»

Академії цивільної авіації

Рішенням Вченої ради Академії цивільної авіації Реві Олексію Миколайовичу присвоєно звання «Почесного професора» Академії цивільної авіації (протокол №12 від 27 квітня 2017р.)

Рева Олексій Миколайович, доктор технічних наук, професор, працює на кафедрі інноваційних технологій професійної освіти Навчально-наукового інституту неперервної освіти, є спеціалістом у галузі експлуатації транспорту, інженерної психології, ергономіки, психології праці, педагогіки. Напрям наукової діяльності: прийняття рішень та управління персоналом, економіка праці та правознавство. Автор понад 180 наукових праць, в т. ч. 4 монографії та 3 посібника.

Колектив Національного авіаційного університету щиро вітає Олексія Миколайовича Реву з присвоєним званням «Почесний професор» та бажає йому подальших наукових досягнень.

Присвоєння звання «Почесного професора» Академії цивільної авіації