» Урочисте закриття Літньої школи–2017

Урочисте закриття Літньої школи–2017

09 червня 2017 року в актовій залі Національного авіаційного університету відбулися урочистості з нагоди завершення масового освітнього та профорієнтаційного проекту Літньої школи–2017. У роботі школи взяли участь 114 учнів 11 класу з 14 областей України, тривали заняття з 01 по 09 червня.

Організатор проекту – Центр допрофесійної підготовки та кафедра базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту неперервної освіти. Співучасники заходу були: кафедра хімії і хімічної технології НН ІЕБ; кафедра української мови та культури ННГМІ, кафедра філософії ННГМІ, кафедра авіаційної психології ННГМІ та кафедра радіоелектронних пристроїв і систем ННІАН; Товариство молодих вчених та науковців НАУ; Державний музей авіації.

З вітальним словом виступив проректор з міжнародного співробітництва, д. т. н., с. н. с. Чепіженко В. І. Він побажав школярам не зупинятися на досягнутому, впевнено долати «вершини» знань, розвивати свої таланти та здібності на шляху до здійснення планів та мрій; а також висловив слова щирої вдячності учасникам, що зареєструвалися на такий проект нашого університету. В. І. Чепіженко також виконав почесну місію вручення відповідних сертифікатів учням, а призерам предметних учнівських олімпіад та переможцям різноманітних конкурсів та квестів – «Подяки» ректора НАУ.

Представила щоденник літньої школи-2017 в. о. директора НН ІНО, д. пед., н., професор Муранова Н. П., до якого увійшли фото та відеоматеріали таких заходів як: День відкритих дверей, Пробне ЗНО, учнівські олімпіади, майстер-класи навчально-наукових інститутів, екскурсійні програми та традиційних навчальних занять. Присутнім було запропонована презентація університету та Навчально-наукового інституту неперервної освіти, в тому числі підготовчого відділення. Школярів запросили пройти підготовку до ЗНО-2018 в НАУ.

Музичне вітання гостям виконали студентка 4 курсу НН ЮІ Анастасія Демида та керівник вокальної студії ЦКМ НАУ Світлана Токар під керівництвом художнього керівника, лауреата різноманітних вітчизняних та міжнародних конкурсів і фестивалів, відмінника освіти України І. Кулика.
На згадку про перебування в університеті для старшокласників було організовано фотозйомку.

Бажаємо всім учасникам, щоб ті незабутні враження та тепло, подаровані їм під час Літньої школи–2017, вони привезли в різні куточки нашої держави. Ну а ми і надалі залучатимемо до навчання в НАУ талановиту молодь – майбутнє нашої України!
Урочисте закриття Літньої школи–2017

Урочисте закриття Літньої школи–2017 dle