» Справжнє свято в Державному музеї авіації

Справжнє свято в Державному музеї авіації

червня 2017 року учасники проекту «Літня школа-2017», що проходить у Національному авіаційному університеті для випускників-2018, здійснили давно омріяну екскурсію до Державного музею авіації ангару. Супроводжували старшокласників працівники Центру допрофесійної підготовки Навчально-наукового інституту неперервної освіти за сприянням директора музею, професора Зіатдінова Ю. К.

Учні були приємно вражені широкими масштабами музею під відкритим небом та великою кількістю експонатів – це і бойова техніка, і кращі зразки цивільної авіації, військове оснащення літаків, авіаційні двигуни і, звичайно, авіаційна техніка різних поколінь.

Гостей гостинно зустріли досвідчені екскурсоводи музею та ангару, які провели цікаві та змістовні екскурсії, пов’язані з історією авіації, авіабудуванням, ознайомили учнів із основними експонатами та зразками.

Учасники літньої школи мали чудову нагоду «порулити» у кабінах пілотів, «доторкнутися» до історичних літаків, зробити такі бажані фото на пам’ять, щоб показати батькам, друзям та знайомим.

Враження учнів були неймовірні, а цікавий час так швидко сплинув… Але на довгу згадку залишаться неймовірні фото.
Ось така вона неймовірно цікава Літня школа в НАУ: не тільки навчання, але й культурний відпочинок.
Справжнє свято в Державному музеї авіації