» Знайомство з НАУ починається з Музею

Знайомство з НАУ починається з Музею

7 червня 2017 року співробітники Державного музею авіації спільно з фахівцями Центру допрофесійної підготовки Навчально-наукового інституту неперервної освіти запросили старшокласників ЗНЗ із 14 областей України, які приймають участь у роботі Літньої школи-2017, відвідати освітній та культурний центр університету – Музей НАУ.

У затишній залі музею учні змістовно ознайомилися з історією університету, етапами його розвитку, визначними подіями, досягненнями та успіхами як колективу, так і окремих видатних особистостей, в тому числі й засновниками наукових шкіл. Неабияке враження справили на них матеріали експозицій, що популяризують діяльність нашого університету, розкривають перспективи навчання в ньому.

Цікаву та змістовну екскурсію для гостей провів завідувач музею Я. Шевченко. Знайомство з історією Національного авіаційного університету допоможе майбутнім абітурієнтам зрозуміти його велич, історичне значення, підтвердити правильність власного професійного вибору. Адже входження в родину завжди починається із знайомства з її історичним минулим!
Знайомство з НАУ починається з Музею