» Майстер-класи як перша сходинка до вибору професії

Майстер-класи як перша сходинка до вибору професії

3 червня 2017 року в Національному авіаційному університеті в рамках щорічного освітніх та профорієнтаційних проектів «Пробне ЗНО» та «Літня школа» для учнів 10 класів (випускників–2018) навчально-наукові інститути провели для старшокласників майстер-класи: «Експериментальна хімія» (ННІЕБ), «Світ криміналістики» (ННЮІ), «Техніка безпеки у спортивному туризмі» (ННІМВ), «Соціокультурні аспекти німецькомовного спілкування» (ННГІ); «Роботи, 3D-принтери, «розумні будинки» і все-все-все своїми руками» (ННІКТ); «Удосконалюємо розмовну англійську мову за допомогою комунікативних ігор» (ННГІ), «Комп’ютеризовані системи управління та робототехніка» (ННІАН).

У заходах взяли участь майже 150 учнів ЗНЗ із 14 областей України.
Незабутні враження отримали випускники від спілкування з фахівцями профільних кафедр, що, безперечно, вплине не тільки на їх подальший вибір майбутньої професії, а й на вибір вищого навчального закладу. І немає сумніву, що це – Національний авіаційний університет!
Майстер-класи як перша сходинка до вибору професії