» НАУ відкрив двері для майбутніх студентів

НАУ відкрив двері для майбутніх студентів

3 червня 2017 р., в рамках проектів «Літня школа–2017» та Пробне ЗНО, відбувся День відкритих дверей для учнів 10 класу м. Києва та 18 областей України. До університету також завітали випускники–2017, студенти коледжів та випускники минулих років, батьки, вчителі. Абітурієнтів гостинно зустріли фахівці навчально-наукових інститутів, факультетів, представники Навчально-наукового інституту неперервної освіти та Приймальної комісії університету, які організували консультування учнів та батьків на виставці-презентації. Під час заходу учасникам була надана змістовна інформація про діяльність університету та профільні кафедри, висвітлено перспективні напрямки його розвитку, ознайомлено з переліком спеціальностей (спеціалізацій), обговорено умови та порядок підготовки до ЗНО–2018 на підготовчому відділенні ННІНО, окреслено особливості вступної кампанії–2017.

Присутні учні та батьки з «перших вуст» отримали вичерпні відповіді на всі запитання щодо підготовки до вступу в НАУ, перспектив та особливостей навчання в ньому, студентського життя та дозвілля, навчання на англомовному проекті, вступу на кафедру військової підготовки.

В урочистій атмосфері відбулося нагородження кращих з кращих випускників–2017 – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад Національного авіаційного університету з математики, фізики, англійської мови, української мови та літератури, історії України та хімії. Адже особливістю вступної кампанії–2017 є, безумовно, нарахування призерам до 20 додаткових балів до рейтингу вступника на інженерно-технічні та природничо-математичні спеціальності. Призери отримали подарункові книги, авторами, яких є викладачі-науковці університету та фото на довгу пам’ять про цю визначну подію.
Почесну місію вручення Дипломів переможцям цьогорічних Всеукраїнських учнівських олімпіад Національного авіаційного університету було доручено в. о. ректора, д. біол. н., професору Ісаєнку Володимиру Миколайовичу, який привітав їх із заслуженою перемогою, щиро побажав не зупинятись на досягнутому та підкорювати все нові та нові вершини знань, впевнено рухатися до поставленої життєвої мети! В. о. ректора висловив надію, що цьогорічні призери олімпіад університету обов’язково стануть його студентами.

В актовій залі виступили в. о. директора Навчально-наукового інституту неперервної освіти, д. пед. н., професор Н. Муранова, яка підкреслила важливість етапу підготовки до загальнонаціонального ЗНО випускників шкіл та запросила учнів до навчання на підготовчому відділенні університету. Вона також проінформувала гостей про масові та профорієнтаційні проекти НАУ для старшокласників ЗНЗ такі, як «Літня школа» та «Пробне ЗНО».
Велику зацікавленість виявили присутні до промови проректора з навчальної та виховної роботи, д. н. з держ. упр., професора Т. Іванової, яка детально розповіла про Правила прийому до НАУ, їх особливості та цьогорічні нововведення.
І, звичайно, представлена змістовна презентація відповідального секретаря Приймальної комісії, к. т. н., доцента О. Ткаліча стане у пригоді присутнім випускникам–2017 щодо процедури оформлення документів, пільг до вступу, дотримання календарних дат зарахування, програм вступних випробувань, переліку документів для вступу тощо.

Тож чекаємо на вас, абітурієнти–2017, у великій та дружній родині НАУ!
НАУ відкрив двері для майбутніх студентів