» Завершення випускних іспитів – перша сходинка вступу до НАУ

Завершення випускних іспитів – перша сходинка вступу до НАУ

Коли у розпалі ЗНО, серед слухачів підготовчого відділення громадян України триває підготовка до вступу до Національного авіаційного університету.
27 та 28 травня тривали завершальні етапи випускних іспитів з англійської мови, історії України та фізики. Упродовж навчального року викладачі кафедри базових і спеціальних дисциплін ННІНО давали настанови та поради слухачам; готували до успішного складання ЗНО та вступу до НАУ; допомагали долати всілякі негаразди, систематизувати та поглиблювати знання із шкільних предметів, підкоряти нові «вершини» знань.

Під час випускних іспитів слухачі підготовчого відділення продемонстрували достатні та високі досягнення у навчанні, виявили глибокі та міцні знання з базових шкільних предметів, що, безперечно, стане у нагоді при складанні загальнонаціонального ЗНО та вступу до престижного вищого навчального закладу – Національного авіаційного університету. Адже кожен із них отримає при вступі до загального рейтингу до 10 балів, що значно вплине на здійснення мрій, планів та задумів.

Дорогі слухачі! Якщо прагнути до мрій, то вони обов’язково здійсняться! Нехай ваш задум стати студентом нашого університету невдовзі втілиться у життя! Нехай вам щастить!
Завершення випускних іспитів – перша сходинка вступу до НАУ