Home icon
» До уваги учасників Літньої школи–2017!


До уваги учасників Літньої школи–2017!

Повідомляємо, що списки учасників загальноуніверситетського освітнього проекту «Літня школа–2017» оргкомітетом розміщено 23.05.2017 р. у рубриці «Літня школа» за посиланням: http://idp.nau.edu.ua/litnya-shkola1.html
Просимо ще раз детально ознайомитися з інформацією про Літню школу і будемо раді бачити Вас 01 червня 2017 року в Національному авіаційному університеті!
Інформація щодо організації та проведення Літньої школи–2017

Освітній та профорієнтаційний проект «Літня школа–2017» відбудеться з 01.06 по 09.06.2017 р.
Організатором і координатором Літньої школи є Навчально-науковий інститут неперервної освіти (НН ІНО).
Мета проекту – підвищення якості рівня знань і вмінь учнів загальноосвітніх навчальних закладів з предметів шкільного циклу, перевірка їх готовності до загальнонаціонального ЗНО–2018, надання їм допомоги у професійному самовизначенні та здійснення допрофесійного консультування у середовищі вищої школи.
Літня школа не є комерційним проектом (участь безкоштовна), усі освітні та профорієнтаційні заходи фінансуються виключно університетом. Учасники сплачують, при потребі, тільки за харчування у студентській їдальні (кафе) та проживання в гуртожитку (для іногородніх).
Літня школа – форма відпочинку та нового спілкування для старшокласників у середовищі вищої школи, де мають місце відпочинок й активні заняття з тієї чи іншої галузі знань. У проведенні та організації Літньої школи беруть участь професори, доценти, викладачі, молоді науковці, аспіранти та студенти НАУ. Учасниками є учні 10 класів усіх типів навчальних закладів освіти м. Києва і регіонів України.
Такі школи, у тій чи іншій мірі, моделюють наступні процеси: навчання старшокласників у середовищі вищої школи, наукового співтовариства, залучення обдарованої молоді до навчання та науково-дослідної роботи, професійної орієнтації та професійного самовизначення, а також є майданчиком для розвитку творчої особистості, роботі у команді, участі та співучасті у цікавих заходах за інтересами, придбання навичок самостійної роботи і, водночас, спонукають до формування почуття відповідальності, чесності, самоповаги, працездатності тощо.
Програма Літньої школи

Програму школи складено з урахуванням спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у Національному авіаційному університеті, відповідно до напрямів: інженерно-технічний, природничо-математичний, гуманітарний, економічний, юридичний і міжнародний.
Учасникам школи пропонується програма, що передбачає:
• обов’язкові заняття з шкільних предметів (математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України) та їх поглиблене вивчення;
• підготовку до загальнонаціонального ЗНО;
• цікаві лекції; семінари; круглі столи; проектна діяльність;
• художні студії (рисунок та композиція);
• перегляд відеофільмів та презентацій;
• майстер-класи навчально-наукових інститутів (за спеціальностями);
• екскурсії по університету, до Державного музею авіації, до бібліотеки та лабораторій університету;
• знайомство з фахівцями профільних кафедр тощо.
Значну роль буде відведено неформальному спілкуванню старшокласників зі студентами, викладачами, завідувачами кафедр, директорами навчально-наукових інститутів.
Відвідування більшості запланованих заходів сприятиме правильному професійному вибору школярів, здійсненню допрофесійної підготовки учнівської молоді, орієнтації у широкому спектрі спеціальностей відповідно потреб ринку праці, отриманню достовірної інформації про свою майбутню професію, профорієнтаційному консультуванню в середовищі вищої школи, зростанню оцінки учасників власної придатності до обраної професії та формуванню стійких професійних намірів щодо навчання у системі вищої освіти.
Пробне ЗНО для учасників

За результатами навчання із шкільних предметів (математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України) учасники будуть мати змогу перевірити свої знання і вміння за програмами загальнонаціонального ЗНО УЦОЯО. Їм буде запропоновано пробне ЗНО відповідно до вимог УЦОЯО та з дотриманням відповідних тестових технологій. З умовами та порядком проведення пробного ЗНО можна ознайомитися на сайті ІДП НАУ idp.nau.edu.ua, рубрика «Пробне ЗНО–2017».
Режим роботи Літньої школи

При реєстрації учасники повинні мати при собі: паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ з фото, що засвідчує його особу.
Заїзд учасників та реєстрація їх в університеті – 01.06.2017 р. з 8.00 до 11.00. (104 аудиторія 8а корпусу).
Початок роботи школи – 01.06.2017 р. об 11.00.
Школа працюватиме з 01.06.2017 р. по 09.06.2017 р.
Режим щоденної роботи школи – з 9.00 до 15.15.
Роз’їзд учасників 09 червня о 15.00.

У першій день заплановано відкриття Літньої школи, соціологічний вимір (профорієнтаційне опитування) та лекції (практичні) заняття з шкільних предметів. Усі інші дні – до обіду заняття з предметів, після обіду – інші заходи, виконання домашніх завдань, культурна програма тощо.
03 червня 2017 р. – пробне ЗНО з предметів (математика, фізика, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України, географія та біологія).
Щоденний розклад занять та заходів буде надано учасникам при реєстрації 01.06.2017 р. з 8.00. до 11.00. перед початком відкриття заходу. Місце відкриття – 104 аудиторія 8а корпусу.
Учасники Літньої школи поділені на групи. Задля ефективного забезпечення роботи групи за кожною з них закріпляється вихователь, який буде консультувати учасників та координувати їх роботу (своєчасне, відповідно до розкладу, відвідування занять, харчування та інші заходи тощо).

Порядок поселення в гуртожиток

Іногороднім учасникам, відповідно до їх заявки, надається гуртожиток. Для поселення необхідно мати при собі паспорт або свідоцтво про народження.
Оплата за проживання в гуртожитку здійснюватися в безготівковій формі лише після погодження участі з організаторами. Безготівковий розрахунок здійснюється шляхом перерахуванням коштів на розрахунковий рахунок Студмістечка НАУ, що засвідчується певним платіжним документом. Квитанції для здійснення оплати буде надіслано на електронні адреси або надано учасникам при поселенні.
Середня вартість проживання за добу становить 40–45 грн.
Дата поселення – 01.06.2017 р. з 8.00 до 11.00.
Порядок поселення учасника:
1) отримати направлення під час реєстрації (8 корпус 104 аудиторія);
2) мати при собі квитанцію (за надісланою на електронну адресу квитанцію можна буде сплатити за місцем проживання) або отримати її при реєстрації та здійснити оплату у банку за повний термін проживання;
3) поселення учасника Літньої школи здійснюватиметься лише при наявності направлення та паспорта (свідоцтва про народження та довідки при його відсутності).

Контакти: 03058, м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, кор. 8, каб. 610; тел.: (044) 406–72–09, (044) 406–74–15, (044) 406–73–11, (044) 406–74–04, (044) 497–41–24; тел./факс (044) 497–52–84; електронна пошта dp2@nau.edu.ua або dp@nau.edu.ua; сайт ІДП НАУ idp.nau.edu.ua, рубрика «Літня школа».

Транспортні маршрути

Дістатися до місця проведення заходу можна маршрутами: від залізничного вокзалу «Південний» маршрутним таксі № 401 до зупинок «Національний авіаційний університет» або «Миколи Василенка»; від залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» трамваями № 1 та № 3 до зупинки «Національний авіаційний університет»; від станції метро «Політехнічний інститут» маршрутними таксі № 442 до зупинки «Гарматна» та № 442 Д до зупинки «Миколи Василенка».

З повагою, оргкомітет Літньої школи–2017
dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 474 | Роздрукувати |