» Профорієнтаційна робота представників НАУ у м. Бучі

Профорієнтаційна робота представників НАУ у м. Бучі

21 квітня 2017 р., на запрошення Київського обласного центру зайнятості, Навчально-науковий інститут неперервної освіти забезпечив участь Національного авіаційного університету у масовому профорієнтаційному заході для старшокласників «ярмарок професій», що у місті Бучі Київської області на базі ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 проводив Ірпінський МЦЗ. НАУ на заході представляли: НН Інститут неперервної освіти, НН Інститут економіки та менеджменту, НН Гуманітарний інститут, Факультет транспортних технологій, НН Інститут аеропортів, НН Юридичний інститут, Промислово-економічний коледж НАУ та Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

Перед початком роботи «ярмарку», представники університету завітали до старшокласників міських ЗНЗ № 1, № 2 та № 4 та Бучанської української гімназії, де провели уроки профорієнтації на тему «Обери своє майбутнє» наголосивши, що важливе значення у житті кожної молодої людини має правильний професійний вибір, ВНЗ, де здобувається вища освіта та подальша реалізація особистих професійних якостей фахівця.

На «ярмарку професій», який відвідало понад 400 учнів 9–11 класів із 6-ти ЗНЗ міста, науковці університету детально проінформували старшокласників про діяльність нашого улюбленого вишу, а саме: ознайомили із умовами зарахування та навчання на підготовчому відділенні ННІ НО, формами навчання, зокрема, із заочною формою з елементами дистанційного навчання, з можливістю отримати додаткові 10 балів до загального рейтингу при вступі.

Викладачі НН інститутів надали консультації учням, їх батькам та вчителям про спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка фахівців у навчальних структурних підрозділах; діяльність та специфіку кафедр, зокрема випускових; інноваційний англомовний проект, можливості паралельного навчання на другій вищій освіті та кафедрі військової підготовки. З вичерпною інформацією про діяльність будь-якого навчального структурного підрозділу, абітурієнти ознайомилися із інформаційно-рекламних буклетів, інформаційних стендів та газети «Авіатор».

Тож чекаємо на вас, дорогі випускники!
Профорієнтаційна робота представників НАУ у м. Бучі