» В НАУ пройшов День відкритих дверей

В НАУ пройшов День відкритих дверей

Справжнім святом став для абітурієнтів, студентів, викладачів, співробітників НАУ та гостей університету черговий "День відкритих дверей", що відбувся 11 квітня, напередодні Дня авіації та космонавтики. Цього разу захід проходив на двох майданчиках - у приміщенні приймальної комісії та у Центрі культури та мистецтв Національного авіаційного університету.

У приймальній комісії панувала серйозна атмосфера – працівники навчальних підрозділів проводили тут онлайн-консультації абітурієнтів за скайпом. Усього на питання майбутніх вступників відповідали близько півтора десятка операторів. Загалом молодь більш за все цікавилась навчальними програмами та умовами навчання. Для мешканців іншіх міст та сіл важливою також була інформація про умови проживання у гуртожитках. Не залишилися поза увагою цьогорічні умови вступу, прогнози щодо кількості бюджетних місць та необхідних для вступу балів ЗНО (щодо цих питань абітурієнтам рекомендували продивитись дані минулорічної вступної кампанії).

Поки оператори консультували абітурієнтів в онлайн-режимі, у Центрі культури та мистецтв вітали гостей, що прийшли на свято особисто. Спочатку на "Площі знань" перед ЦКМ пройшла виставка безпілотних літальних апаратів, розроблених у НАУ, виступив духовий оркестр.

Потім у залі ЦКМ розпочався святковий концерт "Шлях до зірок". Відкриваючи його, до присутріх звернувся в.о.ректора Володимир Ісаєнко: "Я радий вітати вас напередодні величного свята, знакового для нашого ВНЗ. Сподіваюся, ви знайдете у стінах НАУ свій другий дім, своє покликання і дорогу в житті. Чекаємо на вас!".
В НАУ пройшов День відкритих дверей