Home icon
» Лідери І (дистанційного) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад НАУ


Лідери І (дистанційного) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад НАУ

Лідери І (дистанційного) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад НАУ


Лідери І (дистанційного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади НАУ з хімії!


Атаманенко Аліса Віталіївна - середня загальноосвітня школа № 26, м. Київ
Дубова Ірина Василівна - Перший Київський медичний коледж, Київська обл., с. Кашперівка
Коваленко Анна Дмитрівна - Перший Київський медичний коледж, м. Київ
Луговий Микола Миколайович - Авіакосмічний ліцей НАУ, м. Київ
Сабі Санду - гімназія НПУ їм. М. П. Драгоманова, м. Київ
Скорик Наталія Володимирівна - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19, м. Житомир
Тинкалюк Олександр Петрович - Київський авіаційний технікум, м. Київ

Лідери І (дистанційного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади НАУ з фізики!


Барабаш Владислав Іванович ‑ Дніпровський технічний ліцей, м. Київ
Брагінець Денис Віталійович ‑ Конотопська спеціалізована школа I‑III ступенів № 3, м. Конотоп
Верба Андрій Валентинович ‑ Пологівська спеціалазована різнопрофільна школа І‑ІІІ ступенів № 2, м. Пологи
Волощенко Вікторія Юріївна ‑ Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива», м. Бориспіль
Григоренко Олег Володимирович ‑ Фізико-технічний ліцей при Херсонському націолнальному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, м. Херсон
Даньшова Анастасія Олексіївна ‑ спеціалізована школа інформаційних технологій № 52, м. Київ
Демент’єв Артем Миколайович ‑ Кобеляцька загальноосвітня школа № 2 ім. Олеся Гончара, м. Кобеляки
Катушонок Федір Олександрович ‑ Авіакосмічний ліцей ім. Ігоря Сікорського НАУ, м. Київ
Козак Діана Олегівна ‑ Гавришівська СЗШ І‑ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області
Кондратюк Дмитро Андрійович ‑ Енергодарський навчально-виховний комплекс № 5, м. Енергодар
Кравченко Віталій Анатолійович ‑ Лучанська ЗОШ І‑ІІІ ступенів, с. Лука, Київська обл.
Лахтирь Данило Андрійович ‑ Авіакосмічний ліцей ім. Сікорського НАУ, м. Київ
Марченко Владислав Сергійович ‑ ОНЗ «Вороньківська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області», с. Вороньків, Київська обл.
Олексієнко Олександр Володимирович ‑ Миронівська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів № 3, с. Владиславка, Київська область
Орловцев Владислав Олегович ‑ Бучанська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів № 4, м. Буча
Падун Олексій Миколайович ‑ школа І‑ІІІ ст. № 108, м. Київ
Петрусь Владислав Вікторович ‑ Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива», м. Бориспіль
Савчук Діана Сергіївна ‑ Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки, м. Нетішин
Соколець Олександр Олександрович ‑ Славутський обласний спеціалізований ліцей - інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки, м. Славута
Фільковський Артем Вадимович ‑ Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки, м. Славута
Цанько Ольга Сергіївна ‑ Свалявська ЗОШ I‑III ст. № 1, м. Свалява


Лідери І (дистанційного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади НАУ з української мови та літератури!


Астролог Анна Володимирівна – Бахмутська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів № 12, м. Бахмут
Безверха Катерина Сергіївна – Чернігівський колегіум № 11, м. Чернігів
Бойчас Вікторія Миколаївна – Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива», м. Бориспіль
Бордіян Артем Арсентійович – Скандинавська Гімназія, м. Київ
Брагінець Денис Віталійович – Конотопська спеціалізована школа I–III ступенів № 3, м. Конотоп
Волощенко Вікторія Юріївна – Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива», м. Бориспіль
Гавриш Галина Василівна – Броварська спеціалізована школа І‑ІІІ ступенів № 5, м. Бровари
Гуменюк Богдана Сергіївна – Новоград-Волинський НВК «Гімназія імені Лесі Українки-школа І ступеня», м.Новоград-Волинський,
Гурманчук Богдан Віталійович – середня загальноосвітня школа № 1, м. Коростень
Демент’єв Артем Миколайович – Кобеляцька загальноосвітня школа № 2 ім. Олеся Гончара, м. Кобеляки
Єлфімов Ігор Сергійович – КЗ «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням української мови-гімназія № 39 ім. гетьмана України Б. Хмельницького», м. Київ
Згуровська Ольга Петрівна – Авіакосмічний ліцей НАУ, м. Київ
Іванченко Аліна Сергіївна – спеціалізована школа І‑ІІІ ступенів № 234 м. Києва з поглибленим вивченням економіки і права, м. Київ
Киба Олег Дмитрович – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 5, м. Бердичів
Козак Діана Олегівна – Гавришівська СЗШ І‑ІІІ ступенів Вінницької області
Колганов Артем Олександрович – НВК «Спеціалізована школа I–III № 20», м. Київ
Корсунська Юлія Богданівна – ККТЕ НАУ, м. Київ
Кравченко Віталій Анатолійович – Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю, Дніпропетровська область, смт. Магдалинівка
Крайня Аліна Русланівна – Малополовецька ЗОШ I–III ст., Київська область, село Малополовецьке
Кукшин Дарія Вікторівна – Броварська районна вечірня школа I–III ступенів із заочною формою навчання, м. Бровари
Курсенко Юлія Андріївна – школа І‑ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса
Кушнір Анна Олександрівна – Гавришівська СЗШ І–ІІІ ступенів, Вінницької області, с. Гавришівка
Лазарь Ксенія Вадимівна – Навчально-виховний комплекс №141 «ОРТ», м. Київ
Лисенко Аліса Сергіївна – Бучанська спеціалізована ЗОШ І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №  5, м. Буча
Литвиненко Дарія Борисівна – Лубенська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 4, місто Лубни
Лужанська Марина Вадимівна – Гавришівська СЗШ І–ІІІ ступенів, Вінницька область, с. Гавришівка
Луценко Максим Сергійович – гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Київ
Мазур Наталія Павлівна – Городищенський економічний ліцей, м. Городище, Черкаська обл.
Мельник Ганна Григорівна – Бориспільський НВК «Гімназія «Перспектива», м. Бориспіль
Мордванюк Альона Ігорівна – Черкаська ЗОШ I–III ступенів №30, м. Черкаси
Олексієнко Олександр Володимирович – Миронівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 3, Київська область, с. Владиславка
Орловцев Владислав Олегович – Бучанська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 4, м. Буча
Падун Олексій Миколайович – школа I–III ступенів №108, м. Київ
Петришин Михайло Миколайович – Навчально-виховний комплекс №141 «ОРТ», м. Київ
Савела Вероніка Андріївна – Білоцерківська загальноосвітня школа № 17, м. Біла Церква
Савранський Віктор Андрійович – середня загальноосвітня школа № 205, м. Київ
Сідько Ольга Костянтинівна – Слов’янська гімназія, м. Київ
Стасюк Ярослав Ігорович – Мотовилівська ЗОШ I–III ступенів імені І. М. Мороза, Житомирська область, с. Велика Волиця
Трохимчук Павло Миколайович – Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня-гімназія № 143», м. Київ
Хазівалієва Ірина Ігорівна – НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І–ІІІ ступенів-гімназія, Вінницька область, м. Гайсин
Цанько Ольга Сергіївна – Свалявська ЗОШ I–III ст. № 1, м. Свалява
Шевченко Владислава Олегівна – спеціалізована школа № 89, м. Київ
Яцюк Ольга Василівна – Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки, м. Хмельницький

Лідери І (дистанційного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади НАУ з математики!


Безсікерних Владислав Андрійович – Смілянська загальноосвітня школа І‑ІІІ ст. № 7, м. Сміла
Брагінець Денис Віталійович – Конотопська спеціалізована школа I‑III ступенів № 3, м. Конотоп
Верба Андрій Валентинович – Пологівська спеціалазована різнопрофільна школа І‑ІІІ ступенів № 2, Запорізька область, місто Пологи
Волощенко Вікторія Юріївна – Бориспільський НВК Гімназія «Перспектива», м. Бориспіль
Гаврилюк Вячеслав Олегович – середня загальноосвітня школа № 4, м. Київ
Григоренко Олег Володимирович – Фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, м. Херсон
Гриценко Віктор Іванович – школа I‑III ступенів № 308, м. Київ
Гурняк Андрій Миколайович – Козівська загальноосвітня гімназія імені Володимира Герети, Тернопільська обл., смт. Козова
Даньшов Дмитро Олексійович – спеціалізована школа інформаційних технологій № 52, м. Київ
Закрева Дар’я Миколаївна – загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів № 16, м. Торецьк
Згуровська Ольга Петрівна – Авіакосмічний ліцей НАУ, м. Київ
Іванченко Аліна Сергіївна – спеціалізована школа І‑ІІІ ступенів № 234 з поглибленим вивченням економіки і права, м. Київ
Ілющенко Олег Денисович – спеціалізована школа І‑ІІІ ст. № 91 з поглибленим вивченням інформатики, м. Київ
Іщук Ілона Ігорівна – спеціалізована школа І‑ІІІ ступенів № 3 імені Лесі Українки, м. Ковель
Карсім Олег Сергійович – Технічний ліцей, м. Київ
Катушонок Федір Олександрович – Авіакосмічний ліцей імені Ігоря Сікорського НАУ, м. Київ
Козак Діана Олегівна – Гавришівська СЗШ І‑ІІІ ступенів Вінницького району, Вінницька область, с. Гавришівка
Кондратюк Дмитро Андрійович – Енергодарський навчально-виховний комплекс № 5, м Енергодар
Корсунська Юлія Богданівна – ККТЕ НАУ, м. Київ
Кукшин Дарія Вікторівна – Броварська районна вечірня школа I-III ступенів із заочною формою навчання, м. Бровари
Куно Нікіта Євгенійович ‑ Технічний ліцей, м. Київ
Курсенко Юлія Андріївна – школа І‑ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса, м. Київ
Кушнір Анна Олександрівна – Гавришівська СЗШ І‑ІІІ ступенів, село Гавришівка Вінницької області
Лазарь Ксенія Вадимівна – Навчально-виховний комплекс № 141 «ОРТ», м. Київ
Лахтирь Данило Андрійович – Авіакосмічний ліцей ім. Сікорського НАУ, м. Київ
Левченко Владислав Артемович – школа I‑III ступенів № 308, м. Київ
Левшинов Іван Денисович – Технічний ліцей, м. Київ
Луценко Діана Володимирівна – гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Київ
Марченко Владислав Сергійович – ОНЗ «Вороньківська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської області», с. Вороньків, Київська обл.
Немченко Катерина Юріївна – Боярський навчально-виховний комплекс «Гімназія ‑ ЗОШ І ступеня», м. Боярка
Омелянюк Олександра Олегівна – Криворізька гімназія № 95, м. Кривий Ріг
Орловцев Владислав Олегович ‑ Бучанська загальноосвітня школа І‑ІІІ ступенів № 4, м. Буча Київської області
Пасько Денис Олександрович – Великобагачанська ЗОШ I‑III ступенів, Полтавська обл., смт Велика Багачка
Роньшина Крiстiна Олексiïвна – Навчально-виховний комплекс «Загальноосвiтня школа І ступеня-гiмназiя», Донецька обл., м. Мирноград
Савенко Ілля Михайлович – Чернігівський колегіум № 11, м. Чернігів
Савчук Діана Сергіївна – Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки, м. Нетішин
Селезньов Гліб Геннадійович – Кременчуцький ліцей № 4, м. Кременчук
Соколець Олександр Олександрович – Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки, Хмельницька область м. Славута
Стецюк Богдан Юрійович – Мотовилівська ЗОШ І‑ІІІ ст ім. І. М. Мороза, Житомирська область, с. Велика Волиця
Таран Андрій Євгенійович ‑ НВК «ЗОШ І‑ІІІ ступенів № 3 ‑ ліцей», м. Київ
Трохимчук Павло Миколайович – Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія» № 143, м. Київ
Федченко Єлизавета Сергіївна – Херсонський ліцей Херсонської обласної ради, м. Херсон
Фільковський Артем Вадимович – Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки, Хмельницька область м. Славута
Хазівалієва Ірина Ігорівна – НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І‑ІІІ ступенів ‑ гімназія, Вінницька область, м. Гайсин
Цанько Ольга Сергіївна – Свалявська ЗОШ I‑III ст. № 1, м. Свалява
Шевченко Владислава Олегівна – спеціалізована школа № 89, м. Київ

Лідери І (дистанційного) туру Всеукраїнської учнівської олімпіади НАУ з англійської мови!

Андруцакі Ігор Владиславович ‑ Комунальний заклад «Вінницький технічний ліцей», м. Вінниця
Безверха Катерина Сергіївна ‑ Чернігівський колегіум № 11, м. Чернігів
Боженко Денис Олександрович – загальноосвітня школа № 216, м. Київ
Бордіян Артем Арсентійович ‑ Скандинавська гімназія, м. Київ
Брагінець Денис Віталійович ‑ Конотопська спеціалізована школа I‑III ст. № 3, м. Конотоп
Вікентьєв Ілля Олегович – Печерська гімназія № 75, м. Київ
Вінцик Любов Євгенівна – загальноосвітня школа № 4, м. Буча
Власов Владислав Миколайович – спеціалізована школа № 307 з поглибленим вивченням природничих наук, м. Київ
Волкова Діана Олегівна ‑ Роменська загальноосвітня школа І‑ІІІ ст. № 4, м. Ромни
Головко Віктор Володимирович ‑ ЗНЗ № 104 ім. О. Ольжича, м. Київ
Григоренко Олег Володимирович ‑ Фізико-технічний ліцей при Херсонському націолнальному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, м. Херсон
Гриценко Віктор Іванович – загальноосвітня школа I‑III ст. № 308, м. Київ
Гуменюк Богдана Сергіївна ‑ Новоград-Волинський НВК «Гімназія ім. Лесі Українки - школа І ступеня», м. Новоград-Волинський
Гурманчук Богдан Віталійович – середня загальноосвітня школа № 1, м. Коростень
Гурняк Андрій Миколайович – Козівська загальноосвітня гімназія ім. Володимира Герети, с. Козова
Домашенко Вячеслав Вячеславович ‑ Ряшківська ЗОШ І‑ІІІ ст., с. Ряшки
Єлфімов Ігор Сергійович ‑ КЗ «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ст. з поглибленим вивченням української мови - Гімназія № 39 ім. гетьмана України Б. Хмельницького, м. Київ
Єрємєєв Вадим Олександрович – гімназія № 178, м. Київ
Захарова Анастасія Іванівна ‑ Северодонецька загальноосвітня школа № 8, м. Северодонецьк
Звездогляд Поліна Олександрівна ‑ гімназія № 191 ім. П. Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Київ
Іщенко Оксана Михайлівна ‑ НВК «Гімназія із загальноосвітньою школою І ступеня», м. Костянтинівка, Донецька обл.
Іщук Ілона Ігорівна – спеціалізована школа І‑ІІІ ст. № 3 ім. Лесі Українки, м. Ковель
Каленська Наталія Володимирівна – ліцей № 144 ім. Г. Ващенка, м. Київ
Коваленко Анна Дмитрівна – Перший Київський медичний колледж, м. Київ
Корсунська Юлія Богданівна ‑ Київський коледж комп'ютерних технологій та економіки НАУ, м. Київ
Кравченко Віталій Анатолійович – Лучанська ЗОШ І‑ІІІ ст., с. Лука, Київська обл.
Крисько Андрiй Вячеславович – Нiжинський лiцей Нiжинськоï мiськоï ради при НДУ iм. М. Гоголя, м. Ніжин
Кукшин Дарія Вікторівна ‑ Броварська районна вечірня школа I‑III ст. із заочною формою навчання, м. Бровари
Курсенко Юлія Андріївна ‑ школа І‑ІІІ ступенів № 163 ім. М. Кирпоноса, м. Київ
Кушнір Анна Олександрівна – Гавришівська СЗШ І‑ІІІ ст., с. Гавришівка, Вінницька обл.
Левченко Владислав Артемович ‑ Український колеж ім. В. О. Сухомлинського, м. Київ
Лисенко Аліса Сергіївна ‑ Бучанська спеціалізована ЗОШ І‑ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов № 5, м. Буча
Литвиненко Дарія Борисівна ‑ Лубенська загальноосвітня школа І‑ІІІ ст. № 4, м. Лубни
Лужанська Марина Вадимівна ‑ Гавришівська СЗШ І‑ІІІ ст., с. Гавришівка
Лукан Андрій Вадимович ‑ Українська ЗОШ № 1 I‑III ст., м. Українка
Луценко Максим Сергійович ‑ гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов, м. Київ
Малацківський Андрій Андрійович – загальноосвітня школа № 185 ім. В. І. Вернадського, м. Київ
Марченко Владислав Сергійович ‑ ОНЗ «Вороньківська загальноосвітня школа І‑ІІІ ст. Бориспільської районної ради Київської області», с. Вороньків, Київська обл.
Міхалін Владислав Ігорович ‑ КЗ «ЗШ І‑ІІІ ст. № 3 ім. М. Коцюбинського», м. Вінниця
Моргун Ярослава Романівна ‑ Комунальний заклад Світильнянський НВК «ЗОШ І‑ІІІ ступенів – ДНЗ», с. Світильня, Київська обл.
Нестеров Владислав Віталійович – Авіакосмічний ліцей НАУ ім. І. Сікорського, м. Київ
Обозна Катерина Сергіївна ‑ Херсонська гімназія № 1, м. Херсон
Олексієнко Олександр Володимирович – Миронівська загальноосвітня школа І‑ІІІ ст. № 3, с. Владиславка, Київська область
Омелянюк Олександра Олегівна ‑ Криворізька гімназія № 95, м. Кривий Ріг
Падун Олексій Миколайович ‑ школа І‑ІІІ ст. №108
Пасько Денис Олександрович – Великобагачанська ЗОШ I‑III ст., смт Велика Багачка, Полтавська обл.
Прібилєва Тетяна Юріівна – середня школа № 159, м. Київ
Савела Вероніка Андріївна ‑ Білоцерківська загальноосвітня школа № 17, м. Біла церква
Селіванова Аліна Сергіївна ‑ Маловисківська гімназія, м. Мала Виска, Кіровоградська обл.
Сидоренко Анастасія Олександрівна ‑ НВК «Ліцей із загальноосвітньою школою І‑ІІІ ступенів», м. Константинівка Донецька обл.
Сидоркіна Наталія Євгенівна – спеціалізована школа № 304, м. Київ
Скрипченко Дмитро Вікторович ‑ смт Кириківка
Стаєцький Микола Олегович – Нікопольська середня загальноосвітня школа № 20, м. Нікополь
Трохимчук Павло Миколайович ‑ Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія» № 143, м. Київ
Хазівалієва Ірина Ігорівна ‑ НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І‑ІІІ ступенів-гімназія, м. Гайсин, Вінницька обл.
Черненко Марія Юріївна – спеціалізована школа «Перспектива» № 194, м. Вишгород
Шевченко Владислава Олегівна ‑ спеціалізована школа № 89, м. Київ
Яцюк Ольга Василівна ‑ Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки, м. Хмельницький dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 107 | Роздрукувати |