» Профорієнтаційні зустрічі із старшокласниками смт. Ставище

Профорієнтаційні зустрічі із старшокласниками смт. Ставище

З метою проведення профорієнтаційних зустрічей на тему «Обери своє майбутнє», 7 квітня 2017 року Навчально-науковим інститутом неперервної освіти було організовано виїзд науковців університету до смт. Ставище Київської області. Близько 100 старшокласників із 2-х ЗНЗ селища мали чудову нагоду більш детальніше дізнатися про Національний авіаційний університет, який на заходах представляли: НН ЮІ, НН ГМІ, НН ІІДС, НН ІАП, НН ІАН, ФТТ та КІТЗ НАУ.

Учні старших класів отримали вичерпну інформацію про галузі знань, спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка фахівців у НАУ, терміни навчання, кафедру військової підготовки, організацію навчально-виховного процесу, дозвілля та наукове життя студентів, особливості проходження практики, студентське самоврядування, міжнародні зв’язки та переваги навчання на підготовчому відділенні НН ІНО.

Старшокласники отримали рекламно-інформаційні матеріали з інформацією про підготовче відділення та інформаційно-рекламні буклети будь-якого з навчально-наукових інститутів університету, що їх зацікавив і де вони планують продовжити подальше навчання після закінчення школи та вдалого написання тестів ЗНО. Усі бажаючі були запрошені до Національного авіаційного університету на День відкритих дверей 11 квітня 2017 року, адже ми завжди гостинно зустрічаємо кожного, хто планує отримати якісну вищу освіту і побудувати вдалу професійну кар’єру.
Профорієнтаційні зустрічі із старшокласниками смт. Ставище