» НАУ нагороджено на міжнародній освітянській виставці

«Освіта та кар’єра–2017»

НАУ нагороджено на міжнародній освітянській виставці

6–8 квітня 2017 року у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулися щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра–2017» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном», де серед провідних українських та закордонних навчальних закладів був представлений Національний авіаційний університет не тільки у павільйоні, а й на тематичній експозиції «Навчально-науковий інститут аеропортів – Києву».

Організатором виставки виступило ТОВ «Знання» України за підтримки та участі МОН України та НАПН України.
За результатами рейтингового виставкового конкурсу НАУ було представлено до нагородження Гран-Прі з врученням відповідного диплому за конкурсну роботу «Видання підручників та навчальних посібників нового покоління», а також вручено Диплом категорії «Лідер вищої освіти України».

Консультували старшокласників, студентів і батьків представники університету: ННІ Неперервної освіти, ННІ Міжнародних відносин, ННІ Аеропортів, Приймальна комісія, кафедра військової підготовки, Науково-технічна бібліотека, Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ, Промислово-економічного коледжу НАУ, що дало змогу відвідувачам отримати вичерпну інформацію про університет та його структурні підрозділи.

Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей відвідувачі взяли участь у круглих столах «Концепція захисту архітектурного середовища міста Києва від терористичної загрози під час пісенного конкурсу «Євробачення–2017» (доповідач Авдєєва Н. Ю., кандидат архітектури) та «Методика викладання навчальних дисциплін зі спеціалізації «Дизайн інтер’єру» (доповідач Олійник О. П., кандидат архітектури, доцент, завідувач кафедри архітектури).
Тож вітаємо колектив університету з черговими найвищими почесними нагородами та визнанням у галузі освіти, а головне – чекаємо на абітурієнтів!