» Зустріч викладачів НАУ із старшокласниками м. Василькова

Зустріч викладачів НАУ із старшокласниками м. Василькова

05 квітня 2017 р. випускники ЗНЗ м. Василькова зустрілися з представниками НАУ на «ярмарку професій», що відбувся на базі міськрайонного центру зайнятості. На заході НАУ був представлений: ННІ Неперервної освіти, ННІ Аеропортів, НН Юридичним інститутом, НН Гуманітарним інститутом, Факультетом транспортних технологій, ННІ Економіки та менеджменту, ННІ Екологічної безпеки, ННІ Інформаційно-діагностичних систем та Коледжем інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

Учні 9–11 класів та їх батьки ознайомилися з переліком спеціальностей, Правилами прийому до НАУ у 2017 р., освітніми програмами, матеріально-технічною базою, викладацьким складом, вартістю навчання, формами навчання, можливістю отримати другу вищу освіту, англомовним проектом, особливостями та перспективами навчання на підготовчому відділенні ННІ НО та кафедрі військової підготовки. Цікавили старшокласників також проходження практики та перспективи подальшого працевлаштування.

Присутні переглянули відеофільми про навчальні підрозділи НАУ, змістовні презентації профільних кафедр та отримали відповіді на всі запитання.
Захід відвідали близько 180 старшокласників міста.

Представники НАУ, на запрошення адміністрації закладів освіти, також відвідали 9– 11 класи ЗНЗ: № 3, № 6, № 7, № 8 м. Василькова та провели заплановані профорієнтаційні уроки «Твій вибір – твоє майбутнє».

Тож маємо надію, що кращі випускники м. Василькова, за результатами вступної кампанії–2017, поповнять лави студентів НАУ.
Зустріч викладачів НАУ із старшокласниками м. Василькова