» Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра–2017»

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра–2017»

6-8 квітня 2017 року у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ,
вул. Хрещатик, 2) відбудуться: щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра–2017» та виставка закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном».
До участі запрошуються освітяни, учні, їх батьки, студенти, представники освітянської громадськості. На виставці будуть представлені українські та закордонні навчальні заклади освіти.

На сьогоднішній день виставка є одним із найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті та надає змогу всім бажаючим отримати інформацію безпосередньо від представників ВНЗ. У виставці «Освіта та кордоном» будуть представлені більше 70 вузів з різних країн світу.
Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей відвідувачі будуть мати можливість прослухати тематичні семінари та презентації, що проведуть представники освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і університетів.

Графік роботи виставок:
6–7 квітня 2017 року з 11.00 до 18.00;
8 квітня 2017 року з 11.00 до 17.00.
Вхід вільний. Детальна інформація за посиланням: http://www.osvitainfo.com.ua dle