Home icon
» Гостинно зустрічав Ірпінь


Гостинно зустрічав Ірпінь

Гостинно зустрічав Ірпінь

24 березня 2017 року, з метою залучення до навчання якомога більшої кількості обдарованих абітурієнтів, представники університету провели профорієнтаційні уроки «Твій вибір – твоє майбутнє» для учнів 9–11 класів ЗНЗ м. Ірпіня, а саме: СШ №1 художнього профілю ім. А. С. Макаренка, СШ №2 з поглибленим вивченням економіки та права, ЗОШ І–ІІІ ступенів №3, СШ №12 з поглибленим вивченням іноземних мов, ЗОШ І–ІІІ ступенів №17. Понад 180 старшокласників детально проінформували про нові спеціальності (спеціалізації), звернули їх увагу на перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО–2017, охарактеризували кредитно-модульну систему, наукову діяльність студентів, особливості навчально-виховного процесу та організацію дозвілля.

Кожен старшокласник на зустрічах мав можливість поспілкуватися із представником будь-якого із навчальних структурних підрозділів університету про ту чи іншу спеціальність і отримав при цьому вичерпні фахові відповіді, інформаційно-рекламний буклет та газету «Авіатор».

На профорієнтаційних зустрічах із учнями старшої школи ЗНЗ м. Ірпіня Національний авіаційний університет представляли: НН Інститут неперервної освіти, НН Гуманітарний інститут, НН Юридичний інститут, НН Інститут аеропортів, НН Інститут інформаційно-діагностичних систем, НН Інститут економіки та менеджменту, Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

Співробітники НАУ передали старшокласникам слова вітання від керівництва університету, побажали успіхів у навчанні, випускникам – успішно скласти ЗНО і запросили на екскурсію до НАУ.
Гостинно зустрічав Ірпінь

Гостинно зустрічав Ірпінь

Гостинно зустрічав Ірпінь
dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 74 | Роздрукувати |