» Гостинно зустрічав Ірпінь

Гостинно зустрічав Ірпінь

24 березня 2017 року, з метою залучення до навчання якомога більшої кількості обдарованих абітурієнтів, представники університету провели профорієнтаційні уроки «Твій вибір – твоє майбутнє» для учнів 9–11 класів ЗНЗ м. Ірпіня, а саме: СШ №1 художнього профілю ім. А. С. Макаренка, СШ №2 з поглибленим вивченням економіки та права, ЗОШ І–ІІІ ступенів №3, СШ №12 з поглибленим вивченням іноземних мов, ЗОШ І–ІІІ ступенів №17. Понад 180 старшокласників детально проінформували про нові спеціальності (спеціалізації), звернули їх увагу на перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО–2017, охарактеризували кредитно-модульну систему, наукову діяльність студентів, особливості навчально-виховного процесу та організацію дозвілля.

Кожен старшокласник на зустрічах мав можливість поспілкуватися із представником будь-якого із навчальних структурних підрозділів університету про ту чи іншу спеціальність і отримав при цьому вичерпні фахові відповіді, інформаційно-рекламний буклет та газету «Авіатор».

На профорієнтаційних зустрічах із учнями старшої школи ЗНЗ м. Ірпіня Національний авіаційний університет представляли: НН Інститут неперервної освіти, НН Гуманітарний інститут, НН Юридичний інститут, НН Інститут аеропортів, НН Інститут інформаційно-діагностичних систем, НН Інститут економіки та менеджменту, Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

Співробітники НАУ передали старшокласникам слова вітання від керівництва університету, побажали успіхів у навчанні, випускникам – успішно скласти ЗНО і запросили на екскурсію до НАУ.
Гостинно зустрічав Ірпінь