» Здобувати вищу освіту – в НАУ!

Здобувати вищу освіту – в НАУ!

23 березня 2017 року на екскурсійну програму до Національного авіаційного університету завітала група старшокласників спеціалізованої школи №89 Печерського району м. Києва. Представники Навчально-наукового інституту неперервної освіти радо зустріли учнів, передали їм щирі слова вітання від в. о. ректора В. Ісаєнка і запропонували цікаву екскурсійну програму, що залишила учням незабутні враження від побаченого. Першими гостинно відчинили двері співробітники Музею історії університету, розповівши молоді про історичні віхи вишу та його сучасні злети і досягнення. Наступним етапом екскурсії став навчальний ангар, де старшокласники змогли на власні очі побачити чудові зразки авіаційної техніки і подивитися фрагмент практичного заняття для майбутніх фахівців-авіаторів.

Національний авіаційний університет – класичний вуз сучасності, і це довели науковці та студенти Навчально-наукового юридичного інституту, продемонструвавши учням у криміналістичній лабораторії найважливіші етапи підготовки майбутніх фахівців в області криміналістики. Співробітники НН ІНО також розповіли учням про особливості навчально-виховного процесу, переваги навчання на підготовчому відділенні громадян України, можливість навчатися на англомовному проекті та військовій кафедрі і дали вичерпні відповіді на нагальні питання майбутніх абітурієнтів, значна частина із яких своє майбутнє хоче пов’язати саме із Національним авіаційним університетом.
Здобувати вищу освіту – в НАУ!