» Профорієнтаційна робота представників НАУ в м. Березань

Профорієнтаційна робота представників НАУ в м. Березань

22 березня, на запрошення Березанського міськрайонного центру зайнятості, представники Національного авіаційного університету здійснили профорієнтаційне відрядження до міста Березані Київської області. Були представлені такі структурні підрозділи університету: НН Інститут неперервної освіти, НН Інститут інформаційно-діагностичних систем, НН Гуманітарний інститут, НН Інститут аеропортів, НН Інститут економіки і менеджменту, Коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ, Коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ.

Представники університету завітали до 3-х загальноосвітніх навчальних закладів міста: ЗНЗ №1, №2, а також до Березанського НВК, де на запланованих із учнями 9–11 класів зустрічах провели уроки профорієнтації на тему «Навчання у НАУ – крок до майбутньої успішної кар’єри», надавши фахову інформацію про особливості навчально-виховного процесу в університеті, переваги навчання на підготовчому відділенні громадян України, профорієнтаційні заходи «Літня школа – 2017» та «Пробне ЗНО – 2017» для учнів 10-х класів.

В цей день у приміщенні міськрайонного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний захід «ярмарок професій», у якому взяли участь близько 160 учнів 9–11 класів 4 ЗНЗ міста та району.  Учасникам було презентовано діяльність Національного авіаційного університету, переваги навчання саме в цьому ВНЗ. Старшокласники мали змогу ознайомитися із інформаційними стендами, детально поговорити про спеціальності та специфіку підготовки фахівців із представниками ННІ. Кожен учень отримав необхідні йому рекламно-інформаційні буклети ННІ та випуск газети «Авіатор».

Тож будемо плекати надію, що старшокласники із м. Березані та Березанського району зроблять правильний вибір щодо подальшого навчання, а це – саме Національний авіаційний університет!
Профорієнтаційна робота представників НАУ в м. Березань