» До уваги слухачів та батьків!

До уваги слухачів та батьків!

На підставі наказів в. о. ректора № 521/од від 21.12.2016 р. «Про ліквідацію Інституту доуніверситетської підготовки, Навчально-наукового інституту післядипломного навчання, Навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання та створення на їх базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти» та № 547/ст від 28.02.2017 р. «Про переведення слухачів з Інституту доуніверситетської підготовки до Навчально-наукового інституту неперервної освіти» слухачів переведено до підготовчого відділення громадян України Навчально-наукового інституту неперервної освіти (НН ІНО).