Home icon
» Залучення абітурієнтів до НАУ триває…


Залучення абітурієнтів до НАУ триває…

Залучення абітурієнтів до НАУ триває…

16 березня 2016 року Навчально-науковий інститут неперервної освіти організував зустріч науково-педагогічних працівників Національного авіаційного університету із старшокласниками ЗНЗ № 1, № 2 та № 3 м. Яготина Київської області, провівши із ними заздалегідь заплановане профорієнтаційне консультування. Зустріч відбулася у межах угод про співробітництво з університетом та ЗНЗ.

У цей же день відбулася щорічна подія – «ярмарок професій» у Яготинському НВК №2, що проводив Яготинський районний центр зайнятості. Захід відвідало близько 250 старшокласників міста. Учасникам було презентовано діяльність як Національного авіаційного університету, так і його структурних підрозділів: НН Інституту неперервної освіти, НН Юридичного інституту, НН Гуманітарного інституту, НН Інституту інформаційно-діагностичних систем, НН Інституту економіки та менеджменту та Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

У процесі роботи в центрі зайнятості, за допомогою відеоматеріалів та мультимедійних презентацій, учасників було проінформовано про: загальну структуру університету та навчально-наукові підрозділи; новий перелік спеціальностей (спеціалізацій); форми навчання; переваги та особливості навчального процесу; кваліфікацію науково-педагогічних працівників; студентське життя та дозвілля; наукову, навчальну та міжнародну діяльність університету. Великий інтерес в учнів та батьків викликала виставка-презентація університету, на якій, окрім інформаційних стендів, широко були представленні рекламно-інформаційні буклети ННІ та різні випуски газети «Авіатор».

Організатори «ярмарку» висловили подяку керівництву НАУ за багаторічну плідну співпрацю щодо проведення профорієнтаційних заходів у центрі зайнятості та школах м. Яготина.
Залучення абітурієнтів до НАУ триває…

Залучення абітурієнтів до НАУ триває…
dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 57 | Роздрукувати |