» За крок до здійснення мрії

За крок до здійснення мрії

Через лічені місяці у ЗНЗ України пролунають останні дзвоники, що сповістять випускників про початок самостійного життя, а після складання тестів ЗНО доведеться обирати ВНЗ для подальшого навчання. Саме з тим, щоб допомогти випускникам ЗНЗ м. Вишгорода здійснити правильний професійний вибір, 16 березня 2017 року співробітники Навчально-наукового інституту неперервної освіти, здійснивши відрядження, взяли участь у «ярмарку професій», організованого для старшокласників міста Вишгородським РЦЗ. На заході було презентовано загальну діяльність Національного авіаційного університету.
Близько 100 учнів 10–11 класів ЗНЗ м. Вишгорода отримали вичерпні відповіді на ті запитання, які найбільше цікавлять випускників, а саме: особливості формування кількості місць державного замовлення, Правил прийому до Національного авіаційного університету у 2017 році, умови навчання та підготовки фахівців в університеті, можливість отримання другої вищої освіти, наявність в НАУ спортивних секцій, вартість навчання за кошти юридичних і фізичних осіб та інші.

Неабияке зацікавлення у старшокласників викликала можливість реально отримати додаткові бали до загального рейтингу при вступі до НАУ після навчання на підготовчому відділенні громадян України та участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах НАУ, а для випускників 2018 року – пройти на базі НАУ пробне ЗНО 3 червня 2017 року та відвідати цікаві майстер-класи ННІ в рамках проведення Літньої школи–2017 з 1 по 9 червня 2017 року.

Старшокласники ЗНЗ подякували співробітникам ННІ НО за надану можливість якомога найближче ознайомитися із Національним авіаційним університетом, висловили сподівання вдало закінчити школу і скласти ЗНО та наголосили, що перебувають за крок до бажаної мрії – стати студентом Національного авіаційного університету.
За крок до здійснення мрії