Home icon
» Незабутні враження від НАУ!


Незабутні враження від НАУ!

Незабутні враження від НАУ!

14 березня 2017 року Навчально-науковим інститутом неперервної освіти була організована екскурсія до Національного авіаційного університету для групи старшокласників ЗОШ І–ІІІ ступенів №50 Святошинського району м. Києва. Неабияке враження на майбутніх абітурієнтів справила екскурсійна програма, під час якої учні побували у Музеї історії НАУ, дізнавшись про етапи історії та сьогодення нашого університету. Про особливості підготовки майбутніх фахівців-криміналістів розповіли фахівці НН Юридичного інституту, презентувавши учням сучасну криміналістичну лабораторію. Далі гостинно відчинив двері НН Інститут аеронавігації, представивши новітні технології в навчальному процесі, що застосовуються при підготовці фахових диспетчерів повітряного руху.
По завершенні екскурсії представники Навчально-наукового інституту неперервної освіти розповіли старшокласникам про перспективи навчання на підготовчому відділенні громадян України, запросили до участі у Літній школі та пробному ЗНО і побажали вдалого професійного вибору у майбутньому. У свою чергу, вчителі та старшокласники подякували за неперевершену і захопливу екскурсію, що назавжди залишить незабутні враження про НАУ і, можливо, переконає у тому, що подальше навчання необхідно продовжувати саме у Національному авіаційному університеті – гаранті якості освіти та вдалої професійної кар’єри.
Незабутні враження від НАУ!

Незабутні враження від НАУ!
dle
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


| Просмотров: 54 | Роздрукувати |